Söylenti: Galaxy S5 kıvrımlı olmayacak!

Galaxy S5'in ekranı kavisli mi olacak, düz mü olacak? İşte merak edilen sorunun cevabı...

Söylenti: Galaxy S5 kıvrımlı olmayacak!

Samsung'un bir sonraki amiral gemisi Galaxy S5 hakkında söylentiler bitmek tükenmek bilmiyor. 2014'ün başlarında çıkması beklenen cep, bu seferki iddialara göre esnek bir ekrana sahip olmayacak.

LG G Flex'in tanıtılmasıyla Galaxy S5'in ekranının kavisli olabileceğine dair söylentiler hız kazanmıştı. Yeni söylenti, Samsung'un kıvrımlı Youm ekranını kullanmak istemediğini değil, daha çok üretim kapasitesinin yetersiz kaldığını söylüyor. Güney Koreli firmanın 2014'ün sonlarına doğru üst seviyede kıvrımlı bir cebi gerçekten de tanıtabileceğine inanılıyor. Ancak söylentilerin kaynağı olan Korean Herald'a göre bu telefon, bir amiral gemisi (veya Galaxy S6) olmayacak.

Galaxy S4'ün 2014'ün ilk yarısında tanıtılması bekleniyor. Şu anki işaretler, cebin Mart ayında tanıtılabileceğini gösteriyor.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

kıvrımlı bir cep tutmaz. Buraya yazıyorum.

"Galaxy S4'ün 2014'ün ilk yarısında tanıtılması bekleniyor. Şu anki işaretler, cebin Mart ayındatanıtılabileceğini gösteriyor." Galaxy S4??

@24 Ara 2013 12:35 S4 bekledikleri gibi büyük bir patlama yapmadı.Çünkü s3'ten farkı ekranın biraz büyük olması ve işlemci.Bu nedenle S5'in çıkışını erkene alacaklar.ocak sonu veya şubat ortası gibi çıkar S5.Metal kasa olmadıktan sonra bir daha samsungla işim olmaz.HTC One'dan çok memnunum.

Eline alıp telefonu bükemedikten sonra buna neden kıvrılabilir ekran derlerki.

Üzerine oturduğun zaman azıcık esneme payı oluyor o işte

böle kımıl kımıl mı olacak yani.

S5 olmalıydı.

LG'den sonra Samsung'un kıvrımlı ekranlı telefon ile karşımıza çıkacağı kesin,ancak LG daha hep daha önde

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir