Windows 7'niz için en iyi 64 bit araçlar!

CHIP Online, Windows 7'nizde yüklü olması gereken en iyi 64 bit araçları bir araya getirdi!

  • Zeynel A. Öztürk

Windows 7'nin 64 bit sürümü, desteklediği bellek miktarı sayesinde yaygın olarak kullanılıyor. Ancak en son Internet Explorer'ın da gösterdiği gibi 64 bit her zaman daha yüksek performans anlamına gelmiyor.

'32 bit Windows 7 mi daha iyi, yoksa 64 bit Windows 7 mi?' sorularına ise genellikle 64 bit Windows 7 olarak cevap vermemiz mümkün. Bazı eski oyun ve programlar dışında sadece IE9'un 64 bit'te zayıflık gösterdiğini görüyoruz.

64 bit Windows 7'de 32 bit programlar da çalıştığından, bu programlarda bir sorun meydana gelmiyor. Bir çok program şu an yanlız başına 64 bit olarak sunulmuyor, ancak mümkün olduğu kadar 64 bit sürümeleri kullanmamız tavsiye ediliyor.

CHIP Online sizin için her Windows PC'si için gerekli olabilecek 64 bit yazılımları bir araya getirdi. Windows'da eksik olan özellikleri bu araçlarla elde edebilecek, birçok görevi bu araçlar sayesinde yerine getirebileceksiniz. Araçların 32 bit sürümlerinin de bağlantılarını sunuyoruz.

64 bit Windows 7'niz için en gerekli 64 bit yazılımlar, 32-bit sürümleriyle birlikte galerimizde! Tıklayın!

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

baktımda cok geniş bi konu olmamış

Sistemim müsait olmasına rağmen 64 bit sistemi denedim az da olsa belediğim performansı hiç görmedim. Hatta sistemim tamamen yavaşladı. yüklediğim programlarda genellikle 64 bit olmasına rağmen program da açılış, kapanış,kaydetme oldukça yavaştı. 32 bite döndüm. 32 bit de daha performanslı çalıştı.

IE9 64bit'in 32bit'e göre daha yavaş olması, Chakra JScript Motorunun 64bit sürümünde olmaması. Chakra'sız IE9, IE8'den çok fazlasını sunamaz. MS'in garip bir stratejisi olabilir.

Ben windows 7 ultimate 64 bit kullanıyorum 2 senedir format atmadım oldukça hızlı çalışıyor hiçbir sorun yok yavaş diyenler sistem donanımlarını işlemci ve ramlerini yükseltsinler 4 çekirdek işlemci ve 4 gb ram ile muazzam çalışıyor.

ya çok özür diliyorum ama bu konunun içindeki proramları ve araçları daha önce birçok konunun içinde vermiştiniz.Ama daha geniş kapsamlı bir çalılma yapamazmısınız.Mesela bu programların içinde bilgisayarı açtığımızda sürekli kullanabileceğimiz programlar yok.Böyle daha çok kullanılan programların 64 bit versiyonları veya benzerlerinin 64 bit versiyonlarını koyabilirsiniz.teşekkürler.

64 bimi kaldi artik 128 bit varken sorun ne???

32bit de 64bit de kullanan birisi olarak 64 bititin çok daha hızlı ve sorunsuz çalıştığını sıkıntı yaşadığım nerdeyse hiç bi yazılım olmadığını söylemek isterim

64 bimi kaldi artik 128 bit varken sorun ne???
------------------
nerede var ?

destekli sallayın türkiyede öle bişi yok!!!

Sen de yorum yaz