Yeni Samsung Soundbar Geldi! İşte Fiyatı ve Özellikleri

Türkiye'de henüz satışa çıkarılan Samsung HW-MS650 soundbar, harici bir subwoofer'a gerek kalmaksızın güçlü bir bas kalitesi sağlıyor.

Yeni nesil ödüllü Samsung Soundbar satışta!

Samsung Electronics, sinema ses sistemlerinin kralı olarak tanıtılan Samsung HW-MS650 Sound+ ürününü Türkiye'de satışa çıkardı. Tek bir gövdeyle bütün ses sisteminin işlevini görebilen HW-MS650, ev sinema sistemlerinden beklentiye seviye atlatacak nitelikte bir ses kalitesi sunuyor.

Sound+, harici subwoofer hoparlörüne gerek olmaksızın tek bir gövdeden bütün bir ses sisteminin işlevini görüyor. HW-MS650'nın öne çıkan özelliklerinin başında, küçük boyutuna karşın tek bir üniteden bütün bir odayı doldurabilecek kadar güçlü bir bas sesi verebilmesi geliyor. Maksimum ses kalitesiyle en düşük frekans aralıklarını bile duyabilmeyi sağlarken kirli/bozuk sesi minimuma indiriyor.

Bu premium sound+ cömert bir özellik listesinin yanında, kolay kurulumu, sağlam ve şık gövde tasarımıyla da tüketici ihtiyaçlarına maksimum seviyede yanıt vermeyi hedefliyor. Duvara monte edilebilen hoparlör şık ve ince tasarımıyla monte edildiği alanın maksimum verimlilikte kullanımını sağlıyor. Harici bir bas sistemi olmaksızın derin ve detaylı bas sesi verebilen HW-MS650, çok hoparlörlü kontrol teknolojisi ile de dikkat çekiyor. Tiz/yüksek sesli hoparlörünün geniş mesafeli dağılımı sayesinde odadaki herhangi bir yerden de tiz ses, netliğini koruyor.

Tüm dünyada otoriteler tarafından büyük ilgi ve beğeniyle karşılanan Sound+, son olarak İngiltere'nin Trusted Review dergisinden de tam puan alarak Best Buy Ödülü'ne layık görüldü. Bunun yanında ürün Norveç'ten Beste Kjop, İngiltere'den Techradar, Amerika'dan HDGuru, Cnet ve Digital Trends isimli yayınlardan da yüksek puanlar aldı. Türkiye'de henüz satışa çıkan cihaz, gri ve siyah olarak tüketicilerin beğenisine sunuldu.

Cihazın tavsiye edilen satış fiyatı ise 1599 TL olarak belirlendi.

Sound+ Ses Sistemi Özellikleri

 • 1,060 x 76 (78) x 130.5 Set Boyutu
 • 9 adet entegre hoparlör
 • Entegre merkezi hoparlör
 • Gürültü örtme özelliği
 • Çoklu hoparlör kontrol teknoloisi
 • Geniş ses kapsamı
 • HD Audio özelliği
 • Müzik aktarım hizmeti (Wi-Fi / Bluetooth)
 • 4K Geçiş
 • Smart Sound Mode, akıllı ses modu
 • Tek kumanda
 • Kablosuz Arka Hoparlör Seti (SWA – 9000S) ile uyumlu sistemi ve Kablosuz Audio

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

Cihaz cok güzel ama fiyatı biraz daha makul seviyelere inseymş iyi olurdu Şu tarihte hepsiburada 1000 TL fiyat gördüm

31.03.2018 HB kamp ile 1000 TL ye aldım cihaz 2+1 değil. 2 kanal. Bluetooth tel ve PC den kolay bağlandı. TV den geçişlerde ( TV, Receiver, MP ) sesi 5-6 sn sonra veriyor. Ben beğenmedim, filmlerde ve tv kanallarında konuşma sesleri çok kötü ve kalın yetersiz. orta sesler yok diyebiliriz MP den 40 gb batman filmi açtım durum aynı, Yani öyle salonu saran vb bir ses yok. TRT 4K da fark yok.Baslar apartman için ideal diyebiliriz Bu chazın ederi max 600 TL dir. ben iade ettim.

Sen de yorum yaz