YouTube'un büyük sürprizi!

YouTube'a sadece ilginç videolar seyretmek için mi giriyorsunuz? Artık daha fazlasını bulacaksınız!

  • Ümit Öncel
YouTube'dan büyük sürpriz!
U2 ve YouTube 25 Ekim'de bir araya geliyor...

Dünya çapında ünlü müzik grubu U2 hayranları ile 25 Ekim'de ABD Los Angeles'teki Rose Bowl Stadium'da buluşmaya hazırlanıyor. Bu grubun en büyük konserlerinden biri olacak. Fakat konserin büyüklüğü sadece 96 bin kişilik bir stadyumda gerçekleşecek olmasından kaynaklanmıyor. Konser için stadyuma gidemeyecek olanlar, canlı olarak YouTube üzerinden de U2'yu seyredebilecekler.

U2, konseri resmi sitesinden "dünyanın en büyük grubu, dünyanın en büyük sahnesinde" parolasıyla duyururken, grubun menajeri Paul McGuiness; "Grup çok uzun zamandır böyle bir şey yapmayı istiyordu" diye konuştu.

Bu gelişmeden YouTube da son derece memnun. Böylesine büyük bir organizasyona sanal da olsa ev sahipliği yapacak olan YouTube da konuyla ilgili çalışmalar büyük oranda tamamlandı. Konser esnasında çok fazla ziyaretçinin siteye akın etmesi bekleniyor ve bu yüzden konserin izlenemez hale gelmesi için önlemler alıyorlar.

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

google un asi çocuğu you tube da rahat durmuyo

biri bunları durdursun (kim durdurabilir ki)

''bu yüzden konserin izlenemez hale gelmesi için önlemler alıyorlar.''

:D ''bu yüzden konserin izlenemez hale gelmemesi için önlemler alıyorlar'' demeniz gerekmiyormuydu? :)

bu yüzden konserin izlenemez hale gelmesi için önlemler alıyorlar.

GELMEMESİ!! :)

şimdi u2 konseri ilginç bir video mu olmuş oluyo?

''izlenemez hale gelmesi için'' değil gelmemesi için şeklinde düzeltirseniz iyi olur. Yoruma gelince Youtube' un görüntü kalitesi Metacafe ve benzerlerine göre çok kötü. Bununda sebebi aşırı uploaddan kaynaklanıyor bu kadar veriyi ancak kalite düşürerek sunucularında barındırabiliyorlar. Umarım U2' nun hayalleri suya düşmez...

kimse durduramaz... tam gaz ileri :)

Beni pek etkilemeyecek bir yenilik. Youtube'tan video izlemek kolay değil benim için ve bu yüzden sıkça videolara bakamıyorum. Malumunuz ülkemizde Youtube'a ve kara listedeki diğer sitelere doğrudan erişim hep "YASAK". O yüzden bu siteler ne kadar yenilik yaparlarsa yapsınlar beni "etkileyemiyor" maalesef. Ayda 55 TL ödüyorum ama istediğim çoğu siteye girmek için hep yönlendirici siteler kullanıp, bu sitelerin reklamları ile uğraşmak zorunda kalıyorum. Şahsen paramla rezil olduğumu düşünüyorum.

bende youtube yi unutanlardanım yada daha dogrusu elimi kolumu çekmek zorunda kalanalardanım 4gb kota birde kotayı kendilerinin yazdığımı düşünüyorum hem düşük hız hemde pahalı fiyat hemde düşük kota hangisine dert yansak azdır devletinde burda suçu var özelleştirme dediler hiç bi fyat indiriminide duymadım

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play