AOC 2230FM incelemesi AOC fark atıyor

Monitörünüzü aynı zamanda bir eğlence merkezi olarak kullanabileceğiniz, çok işlevli bir ürün.

CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
68
  • Görüntü kalitesi
  • DMP özelliği
  • Uzaktan kumanda
Monitörlerimiz her zaman bilgisayarlarımıza bağımlı oldular. Onları tek başına işlevi olan bir cihaz olarak görmemiz hiç bir zaman mümkün olmadı. Fakat AOC'nin bu ürünüyle artık monitörünüzü de tek başına kullanabileceksiniz. Daha önce yurt dışındaki fuarlarda benzerlerini başka markalarda da gördüğümüz, üzerinde kendi medya çaları (DMP) bulunan monitörler piyasada görünmeye başladı.Öncelikle üzerinde bir adet HDMI, D-Sub ve DVI-D girişi bulunan ürün aynı zamanda birer kulaklık, mikrofon, çoklu kart okuyucu ve üç adet USB girişine de sahip. Şık bir tasarıma sahip olan ürünün önünde bulunan tek kontrol tuşu ile tüm menülerini kontrol edebiliyorsunuz. Bu tuş aracılığıyla dış girişleri veya DMP'yi seçebiliyorsunuz. DMP aktif olduğunda ürün uzaktan kumandayla yönetilebilen bir televizyona dönüşüyor. Böylece USB yuvası veya çoklu kart okuyucuya yerleştirdiğiniz herhangi bir belleğin içerisinde bulunan fotoğraf, müzik veya video dosyalarını monitörünüzde görüntüleyebiliyorsunuz. Hatta ürüne bir harici disk bağlayarak kullanabiliyorsunuz. Slayt özelliği ile ürünü bir dijital fotoğraf çerçevesi olarak ta kullanabilirsiniz.
Özetle

monitörünüzü aynı zamanda bir eğlence merkezi olarak kullanabileceğiniz, çok işlevli bir ürün.

AOC 2230FM Teknik Özellikleri
Ürün Modeli AOC 2230FM
Ürün Türü Monitör
CHIP Online Notu 68
Üretici AOC
Teknik Detaylar
Ekran LCD TFT
Görüntü Alanı 22 inç
Maksimum çözünürlük 1680 x 1050
Tepki süresi 2 ms
Parlaklık 300 cd/m
Kontrast 20000:1

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

fiyat nedir? Bi Bilgin Varmı?

bu monitörü alalı 1 hafta oldu süper bir monitör diyebilirim piyasadaki bir çok monitörü araştırdım fiyat olarakda en kalitelilerinden bir tanesi monitörün özellikleri:2 ms tepki süresi 20.000:1 dinamic kontrast varki piyasada sadece 2 markada bu kontrast oranı var biride bu monitör hd görüntü ve parlak ekran özelliğide var ve avrupada ödül almış bir monitör kendi sitesine girip bakabilirsiniz.tavsiye ederim;)

monitörü aldım. ancak monitörle birlikte dvı kablosu gelmedi. vga bağlantısı yaptım. görüntü çok kötü. ekran kartım dvı-ı(24+5 pin) ancak piyasada 24+5 pinli ve hdmı çıkısı veren kablo bulamadım. acaba 24+1 pin kablo ekran kartında uygun görüntü verir mi.

Ben 2230fh modelini aldım. Tasarımı harika hdmi girişi ile WD Media Player bağlayarak dahili hoparlörleri ile kullanılabiliyor. Ben başarılı buldum.

Sen de yorum yaz