Samsung P2050 incelemesi Eşsiz Renk Zenginliği

50.000:1 dinamik kontrast oranı ile Samsung P2050 LCD Monitörlerde çıtayı bir kez daha yukarı çekiyor.

CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
68
  • Yüksek kontrast oranı
  • Görüntü kalitesi
  • Düşük tepki süresi
Samsung, monitör modellerinde gün geçtikçe daha da ileriye gidiyor. Test Merkezimizde ağırladığımız Samsung P2050 de bunun en iyi örneklerinden birisi. Ürünün 50.000:1 dinamik kontrast oranı müthiş bir görsel keyif sunuyor. Bu monitörle çalışmak ve film seyretmek gerçekten de büyük bir keyif. 2 ms tepki süresi ile oyuncuların da dikkatini çekebilecek olan ürün, daha yüksek çözünürlükleri desteklemediği için performans meraklılarının ilgi alanı dışında kalabilir. Fakat 16:9 oranıyla kullanıcısına daha geniş bir çalışma alanı sunan ürün, hiç kuşkusuz görsellerle ve renklerle işi olanlar için biçilmiş kaftan. Ürünün tuşları ön kısmına konumlandırılmış ve Samsung'un alışılagelen menüsüyle ayarlar kolayca yapılabiliyor. D-Sub ve DVI-D girişlerine sahip olan ürün bu sayede DVI çıkışlı ekran kartlarıyla da kullanılabiliyor. Yatayda 170 dikeyde ise 160 derece görüş açısına sahip olan ürün 40 W'lık güç tüketimine sahip. Samsung'un klasik gül siyahı tasarımına sahip olan ürün performans olarak sizi kesinlikle tatmin edecektir. Ayrıca ürünün masanızın üzerinde oldukça şık duracağını da şimdiden garanti ediyoruz.
Özetle

Samsung, geniş tasarımı ve yüksek görüntü kalitesiyle yüksek bir performans ortaya koyuyor.

Samsung P2050 Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Samsung P2050
Ürün Türü Monitör
CHIP Online Notu 68
Üretici Samsung
Teknik Detaylar
Ekran LCD TFT
Görüntü Alanı 20 inç
Maksimum çözünürlük 1600 x 900
Tepki süresi 2 ms
Parlaklık 300 cd/m2
Kontrast 50.000:1

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

FENA DEĞİL OYUNCUYUDA BAYA TATMİN EDEBİLİR BİR ÜRÜN ORTAYA KOYMUŞLAR

Hiç düşünmeden alın, ben aldımm çünkü =)
Beklediğimden de iyi çıktı çok şaşıracaksınız...

bu kadar ucuz nasıl oluor anlamadm her sey var monitorde dvi-d bile var 20" ustelik ama 250 tl fiyat cok şaşaırdım hemen alıcam.

bende aldım arkadaşlar çok fiyatının çok üzerinde bir penformans gösteriyor.şiddetle tavsiye ederim.

fiyatı ve sunduğu özellikleri çok iyi. birçok yerde de konuşulan ve tavsiye edilen marka samsung zaten. kesinlikle alın, pişman olmayacaksınız. ghosting derdine son! o kadar diyim... :)

Sen de yorum yaz