Zalman Trimon ZM-M220W incelemesi Sinemadan monitöre

Fiyatı her ne kadar el yakıyorsa da ürün yüksek bütçeli kullanıcılar için oldukça farklı bir deneyim sağlıyor.

Oynat Zalman Trimon ZM-M220W - LCD Monitör Fiyatı her ne kadar el yakıyorsa da ürün yüksek bütçeli kullanıcılar için oldukça farklı bir deneyim sağlıyor.
Zalman Trimon ZM-M220W: Fiyatı her ne kadar el yakıyorsa da ürün yüksek bütçeli kullanıcılar için oldukça farklı bir deneyim sağlıyor.
CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
51
  • Üç boyutlu görüntü
  • Yüksek görütü kalitesi
  • Yüksek fiyat
Sinema meraklılarındansanız en azından bir kez üç boyutlu sinemaya gitmişsinizdir. Aynı keyfi eğer bilgisayarda oyun oynarken ve hatta video izlerken yaşamak istiyorsanız Zalman size 3B monitörünü sunuyor. Zalman M220W ekranın üstündeki polarizasyon filtreleri, 3B gözlükler ve yazılım ile üç boyutu sunuyor. Çoğu FPS'lerden oluşan yüzden fazla oyuna ek olarak, ayrıca indirebilen videoları da bu sistemde üç boyutlu izleyebilirsiniz.Oyunları 3B için ayarlamak genelde fazla zaman almıyor. Her ne kadar objeleri üç boyutlu görseniz de gerçeklik hissini tam olarak verdiği söylenemez. Bir dezavantaj da, oyun süresince kafanızı sabit tutmanızın gerekmesi. Yine de üç boyutlu oynamak ayrı bir keyif. Zalman tüm bu işlemler için nVidia'nın Stereo3D sürücülerinden yararlanıyor. Haliyle 3B için en az nVidia 6xxx serisi üstü bir ekran kartına sahip olmanız gerekiyor. AMD ATI GPU'lar ise desteklenmiyor. 3B dışında Trimon standart bir lcd monitör olarak da başarılı. Özellikle yükseklik ve ekranı dik çevirerek kullanmanıza izin veren pivot özelliğine sahip ayağı kullanışlı. Parlak kaplamaya sahip ekranın görüntü kalitesi tatminkar.SONUÇ: Fiyatı her ne kadar el yakıyorsa da ürün yüksek bütçeli kullanıcılar için oldukça farklı bir deneyim sağlıyor.
Özetle

-

Zalman Trimon ZM-M220W Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Zalman Trimon ZM-M220W
Ürün Türü Monitör
CHIP Online Notu 51
Üretici Zalman
Teknik Detaylar
Ekran LCD TFT
Görüntü alanı 22 inç
Maksimum çözünürlük 1.680 x 1.050
Tepki süresi 5 ms
Parlaklık 300 cd/mπ
Kontrast 1000:1

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

artık teknolojiye yetişmek mümkün değil.ama çok yakında bu teknolojide sıradan bir şey olacaktır.10-12 sene önce cep telefonlarını düşünüyorumda şimdikilerden çok farklıydılar.şimdi bu 3b olayını cep telefonlarında görürsek hiç şaşırmam.son olarak teknolojiyi seviyorum.

Yüksek bütçeli kullanıcılarda almaz bunu bence. Kafasını sabit tutacak yüksek bütçeli kullanıcı olduğunu sanmıyorum çünkü sıkıntıya gelemezler :)

Sen de yorum yaz