Zalman ZM-M19000 incelemesi 3B monitör

Sunduğu teknolojiye kıyasla uygun bir fiyata satılan Zalman, teknolojinin ve oyunların geleceği hakkında bize bir fikir veriyor.

CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
68
  • Uygun fiyat
  • 3B özelliği
  • Düşük tepki süresi
Teknoloji geliştikçe bu gelişmeleri size günü gününe aktarmak bizim işimizin en keyifli kısmı. Fakat bu keyfi arttırarak yaşatan ise bu ürünleri Test Merkezi'mizde incelemeye aldığımız zamanlar. Zalman markası ülkemizde oldukça tanınıyor. Fakat şimdiye kadar monitörünü inceleme fırsatımız olmamıştı. Zalman'ın 19 inç boyutundaki monitörü ilk bakışta herhangi bir monitörden farklı görünmüyor. Kullanıcı arayüzüne kısa zamanda alışabiliyorsunuz. Ürününün pivot ayağı sağa sola dönmüyor. Fakat yukarı aşağı eğerek ideal görüş açısını yakalayabiliyorsunuz.Ürünle beraber bir adet 3B gözlük ve bir adette isterseniz numaralı gözlüğün üzerine takabileceğiniz 3B aparatı geliyor. Böylelikle ürünün 3B özelliğini kullanabiliyorsunuz. Cihazla gelen nVidia'nın 3B sürücüsü sayesinde, kutusunun içinden çıkan bir 3B demoyu seyredebildik. Açıkçası böyle bir keyfin tadına doyum olmadığını söylemeliyiz. Ürünü 3B gözlükle kullanırken görüş açısı tabii ki ister istemez düşüyor. 3B oyunlar yanlızca Vista 32 bit altında destekleniyor. Fakat 3B videoları Windows XP de destekliyor. Desteklenen oyun listesini nVidia veya Zalman'ın sitesinde görebilirsiniz.
Özetle

Sunduğu teknolojiye kıyasla uygun bir fiyata satılan Zalman, teknolojinin ve oyunların geleceği hakkında bize bir fikir veriyor.

Zalman ZM-M19000 Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Zalman ZM-M19000
Ürün Türü Monitör
CHIP Online Notu 68
Üretici Zalman
Teknik Detaylar
Ekran LCD TFT
Görüntü alanı 19,1 inç
Maksimum çözünürlük 1.280 x 1.024
Tepki süresi 5 ms
Parlaklık 300 cd/mπ
Kontrast 1000:1 ms
23/06/2008 tarihli fiyatı 699$ + KDV

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

bunun fiyatını da yazarsanız ii olur gibime geliyo çünki bunu herkes merak ediyodur

fiyat teknik detaylar kısmında yazıyor zaten...

699$uygunmu fiyatı bunun

699 dolar mı??? uygun fiyat bu mu???

Zalman lcd gayet sıradan HP 2207H modeli Masa üstü LCD de fark yarattı bence HP nin Bu Atağına Karşılık Verilmeli Rekabet son kullanıcıyı Memnun eder.

Kutuyu Açar Açmaz Şaha Kalkıyor Alışmışız Çin işi Japon İşine Gerek Tarasımıyla Gerek Ağırlığıyla Gerek Görüntü Kalitesiye Herşeyiğle Muhteşem Evdeki Pc Yi Monitöre Yakışmıyor diye Yeniliyorum Ayrıca Bu 2 . Aldığım 22 inc LCD Yani Yeni Olduğu İçin Bu yorumu Yapmıyorum Zira 22 inç Monitörlere Göz Aşinalığım Var 2207h Bu Lcd Süper.

Sen de yorum yaz