Web Sayfalarını PC'ye Kaydetmek

İnternette bulduğunuz ilginç sayfaları sabit diskinizde saklayın.

Daha önce, internet üzerinde bulduğunuz web sayfalarını boş bir Word belgesine nasıl yapıştıracağınızı öğrenmiştiniz. Bu bölümde ise, bir sayfayı olduğu gibi sabit diske kaydetmekten bahsedeceğiz.

İnternette, çok hoşunuza giden web sayfalarına veya resimlere rastlayabilirsiniz. Bu sayfaları tekrar tekrar okumak veya resimlere yeniden göz atmak için internete bağlanmak zorunda değilsiniz. Çünkü hepsini, sadece birkaç tıklama ile bilgisayarınıza kaydetmeniz mümkün.

İnternetten dosya indirmek de, en az sayfaları kaydetmek kadar kolaydır. Örneğin ücretsiz olarak kullanıma sunulan (freeware) programları, internet yardımıyla sabit diskinize aktarabilirsiniz. Sayfa kaydetmek ve dosya indirmekle ilgili tüm detaylar, aşağıdaki satırlarda sizleri bekliyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

bilgisayarda olmasa ne yaparık

ben cd ye veri aktarırken sorun yaşıyorum.yani olmuoyr.çözum onerılerınız neler.

@19 Ara 2008 15:28 facebook açılmıyor web sayfası açılmıyor facebookka giremiyorum

peki sayfadaki java uygulamasıyla beraber kaydedebilir miyiz..yani o sayfayı olduğu gibi.. video oyun vb. dahil???

yha arkadaşlar bn facede bi sayfa açtım ünlü oldun el salla diye sohbette birilerini ünlü yapıyorum sayfayı nasıl kaydedicz lütfen sölermisiniz ?

telefon internetiyle Flash oyunu oynuyorum yüklemesi vs çok zaman alıyor bilgisayara kaydedip hızlandırma şansım var mı?

bilgisayara yüklenilen ve kaydedilecek bilgiler nereye kaydedilir a)diskete b)cd c)ram d)harddisk

Sen de yorum yaz

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın

İlginizi çekebilir