Turkcell VINN WiFi

CHIP Online
Bilgiler
CHIP Notu
  %95100
Marka
Turkcell
Paylaşın
Diğer

Sekiz kişiye kadar, 21.6 Mbps hızındaki internet bağlantısını paylaştırın.

Turkcell'in yeni kablosuz erişim noktası VINN WiFi ile mobil internet bağlantınızı aynı anda sekiz kişiye kadar paylaştırabilirsiniz. İletişim uzmanı Huawei tarafından geliştirilen ve E856s-2 model adına sahip olan yeni VINN WiFi'ın desteklediği en yüksek veri indirme hızı HSPA+ standardında 21.6 Mbps, en yüksek yükleme hızı da 5.76 Mbps. Frekans olarak GSM / GPRS / EDGE / HSPA+ / HSPA ve UMTS'ye destek veriliyor. USB üzerinden şarj edilerek veya doğrudan şebeke bağlantısı ile kullanılabilen Turkcell VINN WiFi'ın kurulumu tak-çalıştır özelliği sayesinde çok kolay. Kablosuz ağ yayını 802.11b / g / n esaslarına göre yapıldığı için internet bağlantısından en iyi şekilde faydalanabilmek ve ağ içindeki diğer bilgisayarlarla hızlı bir şekilde veri aktarımı yapabilmek mümkün. Güvenlik amaçlı Firewall desteği de sunan Turkcell VINN WiFi, tek bir şarjla 4.5 saat sürekli kullanım sağlayabiliyor. Bekleme süresi ise aktif bir kullanımın olmadığı sırada 150 saate ulaşıyor.

CHIP Online Notu:     %95

 • +Yüksek bağlantı hızı
 • +Zaman ve mekan sınırı olmadan kullanım
 • Yedek batarya gerekebilir

Sonuç

Özellikle seyahat edenler ve birden fazla cihazda internet bağlantısına gerek duyanlar için büyük önem taşıyor. Bir diğer kullanım alanı da hiç şüphesiz yazlıklar veya yazlık işletmeler. Aynı anda sekiz farklı cihaza kadar sunulan internet bağlantısı önemli bir detay. Desteklenen 21.6 Mbps hız ise geniş bantı aratmıyor.

Turkcell VINN WiFi Teknik Özellikler
Ürün ModeliTurkcell VINN WiFiTurkcell VINN WiFi
Ürün Türü3G Modem
CHIP Notu   %95
ÜreticiTurkcell
Teknik Detaylar
BAĞLANTI21.6 Mbps'e kadar
ETHERNETYok
YAYIN802.11n
HIZ150 Mbps
ANTENDahili
Dikkat! İçerik, fiyat veya bağlantılar değişmiş veya güncellenmiş olabilir.
 • teşekkürler

  Ziyaretçi
  15 Ara 2014 16:21

 • bende aldım berbat cok pişmanım 7 katta bile çekmiyor

  Ziyaretçi
  18 Kas 2014 12:06

 • Üç servis sağlayıcıda birbirinden beter.Trostleşmişler milletin kanını emiyorlar.Türkiyede bunlardan başka kimse vadeli telefon satamıyor.Çeşitli kampanyalar adı altında kafa karıştırıp cep dolduruyorlar.Devlet bunların elinde, devlet eliyle tekel durumundalar.Başkalarıda vadeli telefon satsa bunlar bu kadar rahat hareket edemezler.

  Ziyaretçi
  12 Kas 2014 21:20

 • selam bende aldım ama 15 gb dediler dolduktan sonrada çok yavaş fatura aylık 110 civarı kesinlikle karşıyım almayınız 2 yl tahüt verdim pişmanım ben yandım siz yanmayın:(

  Ziyaretçi
  21 Eyl 2014 22:07

 • Sakın almayın 15 gd değil bu hemen bitiyor ve internette giremiyorsun hep dolandırıcılık

  Ziyaretçi (Mobil)
  10 Haz 2014 16:10

Siz de yorumunuzu yazın