Akıllı telefon yolunda kilometre taşlarıNokia N80

7 / 28

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 Yorum

berbat bir telefon, nokia'nın yüz karası, 1 günlük pil süresi, cepte zırt diye açılan kapak, symbian'ın en dandik versiyonu vs

Kilometre taşından bahsediliyorsa n70 le arasında sadece hafıza ve kamera pikseli dışında farkı olmayan 6680 olması gerekirdi.n serisinden önce çıkan ve smartphone kavramına büyük yenilikler getiren bir telefondur.

alıntı: berbat bir telefon, nokia'nın yüz karası, 1 günlük pil süresi, cepte zırt diye açılan kapak, symbian'ın en dandik versiyonu vs

Kardeşim bilmeden konuşuyorsun.

- 1 günlük pil süresi demişsin.Telefonda Wlan tarama var.Eğer onu açık bırakırsan sürekli doğal olarak 1 gün gider.

-Cepte zırt diye açılan kapak:
Hiç de zırt diye açılmıyor.Hatta zor açılıyor.Cebinde bunu açabiliyorsan helal olsun sana.

-Symbian'ın en dandik versiyonu:
Be kardeşim!Bilgin olmadan yorum yazıyorsun buraya.Nokia Symbian yüklü telefonlarına yazılım güncellemesini otomatik olarak sunmakta.
Bu sayede yükselttiğinde adobe reader gibi programlar ve daha hızlı bir sistem'e kavuşabilirsin

Lütfen bilerek konuşalım.

bu telefon gercekten berbat, wlan arama blutooth kapali olmasina ragmen sarji 1 gun de bitiyor
pil degistirdim yine ayni

ben 1yılı askın süredir kullanıyorum telefonumun butun özellıklerınden faydalandım ve aşırı memnunum . sadece cok kullanımıma bağlı olarak pili artık aksaklık yapmaya başladı. telefonumu değiştirmeyi bile düşünmüyorum. yeni pil alıcam.

Sen de yorum yaz

Nokia N80

2006 baharında piyasaya sürülen N80, 3 megapiksel kamera ile donatılmıştı ve kayan kapaklı telefon furyasına Nokia'nın en ciddi cevabı olarak değerlendirildi. Telefonun W-LAN özelliği, satın alanlar için önemli bir artı oldu.