Bu telefonlardan uzak durun!HTC HD2

7 / 11

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 Yorum

hd2 den uzak mı duralım yapmayın ya android yükleyin bütün telefonların önüne geçin başkada diyeceğim yok

hd2 den uzak mı duralım yapmayın ya android yükleyin bütün telefonların önüne geçin başkada diyeceğim yok

HTC 7 Trophy yorumunda "WP7'nin bir çok kusuru bulunuyor" demiş, sonra da HTC HD2 alternatifine HTC HD7 diyerek "Eğer mobil işletim sistemi oyunuzu Windows'tan yana kullanıyorsanız artık WP7'ye geçmelisiniz. ... Yeni Microsoft işletim sistemi ile donatılmış ..."
bu nasıl bir tutarsızlıktır, kendi kendine çelişiyor...

HD2 için bunların söylenmesi çok saçma. XDA developers ' a bir bakın isterseniz. Desire HD romu ile düşük şarj süresi HD'nin önüne geçiyor. WP7 ile 720p video kayıp yapabiliyor. Ubuntu, kubuntu ve MeeGo ile daha fazla linux deneyimi yaşanabiliyor. İlla ki android isterseniz Gingerbread ile o da olmazsa Honeycomb ile iyi sonuçlar alabilirsiniz.

Saygılar.

bu makale bi yerlerden alinti olmasin? XDA 'yi takip edenler iyi bilir, bu telefonun bir cok platforma adapte edilebilir esnekligi aslinda bir numara yapar hd2'yi. bu telefon zamanin telefonu olarak gene en az 1 sene ayakta turabilecek tarzda, sonra 3 boyutlu, 4 kamerali (3 boyutlu goruntu cekebilen, vidyo konusmasi sunabilen) telefonlar mi gelir artik EVO 3d tarzinda, belli degil.

win 6,5 şu güzelim telefona kan ağlatıyor

android yükleyin farkı görün

1. resimde tavsiye etmediğiniz wp7 yi burada öneriyorsunuz bu ne yaman çelişki

HD2 halen piyasanın referans bazlarından biri, Android'le Win7'le çalışabilmesi ve iyi bir fanbase'inin bulunması bile yeter daha birkaç sene bu cihaz için güncel yazılım homebrew custom çıkmaya devam edecektir.

Telefona, bilgisayar gibi sistem kuruyorum, yedek alıyorum..
Ben HTC'ye android kurdum mis gibi kullanıyorum. Şarjı 2 gün gidiyo 3g açık halde.. şimdiki hangi telefonda var bu?
Darkforces team, Mobile 7 Mango'yu bile çalıştırdı HD2'de..
Efsane olmaya aday telefon bu listeye sokulur mu?

Android yükledikten sonra telefon bambaşka bir hale dönüştü. Şarz Win 6,5'de 1 gün giderken.Aynı koşullar altında android ile 3 gün gidiyor. Sistemin daha stabil ve hızlı olmasıda cabası.

ve yıl 2013 HD2 ye windows8 port edilmis arti windows RT port edilmiş, keşke iki yil önce bunları yazmasa idik dedirtiyor mu?

Sen de yorum yaz

HTC HD2

Eski işletim sistemi, kısa batarya süresi, yüksek fiyat... HTC HD2 en iyi zamanlarını şüphesiz geride bıraktı. Yaşlanmış Windows Mobile 6.5 kimse tarafından tercih edilmiyor. Ve fiyatıda hala 1.000 TL üzerinde. 1 yıl önce olsa bu telefon için "iyi" diyebilirdik ama bugün satın alacaklar, Windows Mobile 6.5 ile yazık edilen HD2'den uzak durmalı...

Alternatif : HTC HD7
Eğer mobil işletim sistemi oyunuzu Windows'tan yana kullanıyorsanız artık WP7'ye geçmelisiniz. Bizim önerimiz ise HD2'den hemen sonra gelen HD7. Yeni Microsoft işletim sistemi ile donatılmış ve tam bir navigasyon gibi birçok yenilik sunan HD7'nin yurt dışı fiyatı, HD2'den bile daha ucuz...