Dev firmaların en iyi, bedava yazılımları!Skype (Microsoft)

9 / 30

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 Yorum

skype msn ile birleşti çöpe döndü.koskoca sıfır Microsoft için her kes netten bedava görüşme yaparken kontur satmakta neyin nesi.microsofta bir çift sözüm olacak satmanın sonu yoktur

@10 Eki 2013 21:39 skype da netten bedava :p

Tamam bedava olmasına bedava da. Linux platformunda biraz kısıtlı. Facebook görüntülü sohbette Linuxta yok. Google talk plugini kurunca Google üzerinden var. Vk.com ve mail.ru da ise hiçbir ek yazılım kurmaya gerek kalmadan görüntülü sohbet desteği var. Üstelik her platformda... Yok google talk kur, yok Facebook video call kur gib sounlar yok. ( ki Facebook call lugin de Linux u desteklemiyor. Gerçi Windows ta kullanıyorum ama özgür bir internet ve gelecek için Open Source ;) )

Skype güzel bir program ama bilgisayarı 1 gb ram'dan aşağısı olanlara tavsiye etmem...Çok fena kasıyor. Ve çökmelere yol açabiliyor....

Skype'a msn'deki gibi gif animasyonlar ekleyebilsek çok daha eğlenceli olacak.

Skype'ın şimdiki arayüzü yerine görseldeki arayüzü geri getirilebilir. Çünkü şimdiki arayüz çok sade ve aynı zamanda oradan oraya dolaştırabilen bir yapısı var.

Sen de yorum yaz

Skype (Microsoft)

Skype artık bir sesle konuşma programı olmanın ötesine geçti. En kullanışlı özelliklerinden biri, konuşanların masaüstünü paylaşıp birbirlerinin ekranında olan biteni görebilmeleri. Tabii ki Skype'ı yalnızca bir chat programı olarak kullanmak da hala mümkün.

İndir: Skype