Hiç bilmediğiniz 5 eğlenceli Linux oyunu!Frozen Bubble

5 / 5

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 Yorum

Linux ve oyun bir arada zor maalesef. gerçi bilgisayara oyuncak gözüyle bakmayanlar için bir kayıp değil. tek amacı oyun oynamak olanlar konsollara da yönelebilir, iyi bir işletim sisteminin gücünü sadece piyasaya sürülen oyunlar belirlemez sonuçta.

EA, Codemaster gibi firmalar linux için oyun çıkarıyorlar mı... Hayır. O zaman neden Fifa, Call of Duty gibi oyunları arıyorsunuz anlamıyorum. Windows'u şu an ortadan kaldırsan, bir daha yüzüne kimse bakmaz.

oyuncak istiyorsanız windows kullanmaya devam edin diyor chip

Linux dağıtımlarındada kaliteli oyun var hatta önce Linux dağıtımlarında başlayıp Windows'a geç en oyun var hala Linux ile oyun olmaz diyen cahiller var...

frozen buble... Bu oyun "hiç bilmediğiniz 5 linux oyunu" kategorisinde olmamalı. Zira çok bilenen ve eğlenceli bir oyun. İki oyunculu olarak oynandığında daha güzel oluyor. Eğlenceli bir oyun. Ayrıca bu listeye ubuntu da bulunan puzzle oyunlardan birkaç tanesi eklenebilir.

Sen de yorum yaz

Frozen Bubble

Frozen Bubble, eğlenceli bir Puzzle oyunu ve göze hoş gelen grafikleri var. Oyunun amacı aynı renkteki bilyeleri birbirine çarptırarak alanı tamamen temizlemek.

Frozen Bubble'ı Ubuntu'da yüklemek için buraya tıklayın

Diğer dağıtımların kullanıcıları, oyunu yüklemekle ilgili bilgiler için Frozen Bubble'ın resmi sayfasına baş vurmalılar