Nokla, Sumsang, Sory Ericsoo ve daha niceleriSumsang Omnia

1 / 53

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 Yorum

Sumsang Omnia :D:D:D hiç güleceğim yoktu. Ufak tefek insanlar ama bazen orjinalden iyi telefon yapabiliyorlar yahu (=

Bu tip telefonların klonunu yapmak içinde belli bir teknolojiye sahip olmaları gerekiyor ve bence bu yönüyle takdiri hakediyorlar. Eminimki gelecekte klonlamaya ihtiyaç duymayacaklar çünkü daha iyisini yapacaklar.

Muhauaha ! :D Tam bir felaket ve komedi ! :D Bari isimlerini farklı yapın ya bu kadar da olmaz dedirtecek cinsten ! :D

Zuhahaha bide göz göre göre nasıL taklit yapmışlar...Bari taklit yaptığınızı belli etmeyin ki tüketiciler in içine kurt düşmesin :D

bence üstadlar takdir edilebilir bi duruma da benziyo düşünsene hem yüksek teknoloji kullanıp hem malzemeden çalıcaksınız... kafaLar yüksek heralde... ama keşke isimleri düzgün bişiy yabsalardııı...!!! bence güsel olabilirdi...!!!

Bir zamanlar Japonlar da taklitle başladılar.Şimdi bir numaralar.Bu taklitler de olmasa orijinalleri bize birkaç katına daha iteleyecekler.Belki böylesi teketici için daha iyi oluyor.Biz böyle de yapamıyoruz.

Aslında bir de şöyle bakmak lazım. Bu kopya imalatlar neredeyse orijinalinin bütün fonksiyonlarına sahip. Kullanımda problem çıkarmıyorsa -ki orijinallerinin de arıza yapma ihtimali var- demek ki bu alet o fiyata da üretilebiliyor demektir. Bu durumda orijinal marka bizi kazıklıyor diye düşünmek de mümkün..

cep telefonları kullanmaya başladığımızdan bu güne kadar nokia'nın kazıklamadığı insan kalmamıştır sanırım.fazla para ödeyip kazık yemektense çin malının fiyatı daha makul geliyor.o kadar parayı isimemi vermek lazım yoksa telefonun işlerliğinemi bence iyi düşünün

çinlileri takdir ederim nokia 6600. 1050 tl aldım 30 tl satım çift hatlı çin malı aldım 250 tl herkese tavsiye ederim insanların önünü açmak lazım alternaatif her zaman bizim lehimize saygılar

ÇİNLİLER NE YAPARSA YAPSIN ONLARI SEVEMEM. SİZDE SEVMEYİN KAHROLSUNLAR.TAKLİTCİ,SÖMRÜRÜCÜ,BASKICI DAHA SAYAYIM MI?.

Taklitler Markaları Yüceltilir BU Söz yetmiştir umarım taklitçilere

Bence dar gelirli insanalr için çin malları harikaa bir tane m tee telefon aldım 6300 benziyor ama ondan daha iyi tavsiye ederim

yorumlara bakınca nekadar bilgisizzce peşin hüküm olduğunu anlıyorum.Tamam korsan iyi değil ama ben aldım meyzu diye birtane,bin liralık telefon taklidini,çakmasını 300 tl ye aldım,ama bir sene oldu ne arız ne birşey!wi-fi,mp3,çift hat canavar gibi,kamara okadar iyi değil olsun.

Yeni bir şey ürettiğinizde eğer piyasada pazar bulabiliyorsanız bunun en büyük nedenlerinden biri de insanların size rağbet etmesidir.Çinliler kopya ürün yapmakla suçludur belki ama suçun yarısı da bu ürünlere rağbet edenlerdedir.Siz ne kadar talep ederseniz arz o kadar büyük olur.

Merak etmeyin,ORJİNAL'leride orada yapılıyor.Yapabiliyorsanız sizde taklitlerini üretin.Teknoloji üssünü maalesef ÇİN'e kurdular.Kuranlarda bu işlerin sahipleri.

Orjinal alırsan 5 lira ödersin sorunsuz kullanırsın; Çin malı alırsan 3 lira ödersin ama bigün olsun huzurla kullanamazsın. Ben aldım telefonun şarjı 1 gün gidiyo, mp3 dinliyosun ama ses ayarı yok. kamerası berbat, ben kendim elimle çizsem daha iyi.

Sen de yorum yaz

Sumsang Omnia

Kloncular aslında modayı çok iyi takip ediyorlar. Hangi telefon gözdeyse doğrudan onun kopyasını piyasaya sunuyorlar. İşte size bir Sumsang Omnia