2007'nin iPhone'unu iPhone 6S sandılar!

Yıllar önce çıkan ilk iPhone'un iPhone 6S olduğuna inanan Apple hayranları, onu bakın nasıl övdüler!

Oynat 2007'nin iPhone'unu iPhone 6S sandılar! Yıllar önce çıkan ilk iPhone'un iPhone 6S olduğuna inanan Apple hayranları, onu bakın nasıl övdüler!

Apple, geçen hafta tanıttığı yeni iPhone'larıyla hayranlarını yine büyüledi. iPhone 6S ve iPhone 6S Plus müthiş cihazlar olabilir ancak yapılan bir şaka, sokaktaki insanların 2007'de çıkan ilk iPhone'u ayırt edemediklerini gösterdi.

"Yeni iPhone'u" yorumlamaları istenen insanlar, yalnızca iPhone'un eski bir model olduğunu fark edememekle kalmıyor, "yeni" iPhone'un "modern, stil sahibi" görünümünü çok beğeniyorlar. Bununla da kalmayıp arayüzün çok akıcı olduğunu ve çözünürlüğün daha keskin olduğunu söylüyorlar.

iPhone 6S ön incelememiz için tıklayın!

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 20 Yorum

Yahu be diyorum iste, insanlar koru korune gidip iPhone aliyor. Bilincli tuketim yerini sadece tukeime birakmis. Insanlar urun alirken ihtiyacina gore degil urunun etiketine bakarak karar veriyorlar. Sonra kendileri icin uydurduklari bir kilif ile bunu pekistiriyorlar.

iPhone kullanıcısı olarak çok utandım :D

İşte körü körüne bağlanmak bu. Tam olarak. Fanboy'lar işte ne getirsen beğenecekler. Göz bebekleri İphone olmuş bunların. Yazık ne diyeyim ben de kullandim Iphone ama böyle olmaz yani.

ayfon kullananların teknolojiden anlamadığının kanıtı.

@15 Eylül 2015 12:13 ayfon mu yoksa afyon mu kullanıyorlar belli değil Kameranın karşısında yağcılık yapanlar bu duruma düşerler işte :)

hacı bu haber burda yemez bizimkilerin onlardan tek farkı bilebile alacak olmaları

Farkında mısınız bilmiyorum ama böyle videolarda hep 40 yaş ve üzerindeki insanlar görüntüleniyor. Ben bir tane bile genç görmedim ki bunlara kanacak ve alay konusu olacak.Tabi apple teraziyi iyi tutturmuş ve ekran ve işlemciyi hızını düşük tutarak performans açısından birinciliğe oturmuştur.İphonelerin bir artısı yoktur sadece akıll telefonlarda performansı yüksek ama güçsüz telefonlarla kazanmıştır.

iPhone kullananların beyin tümörü taramasından geçirilmesi şart... tümör zekalarını etkileyecek kadar büyük... yüksek radyasyonla oluşan tümör ve sonuçları ortada...

@GORT Senin apple ile alıp veremediğin ne söyler misin

@GORT emin ol iPhone kullanıyorum ve senden daha zeki olduğumu ispatlayabilirim

@GORT zaman zaman forumlarda böyle bu zort gibi abuk sabuk yazıp ilgi çekmeye çalışanlar milleti trolleyenler çıkıyor ciddiye alıp cevap vermeyin bu ergene bırakın takılsın sağda solda.

Üstelik cihazın ana vatanında olması çok daha vahim :/

dün iphone 6 plus kullanan bir arkadaşa ne amaç ile aldığını soracaktım kırılır diye vazgeçtim. Bu video gereken cevabı vermiş oldu. ( Bilinçli ne kullandığını bilerek alana sözüm yok )

sanki daha evel bir yerde izledim bu videoyu çok yeni olmasa gerek

altaki yorumlara bak hele ya alttan altan iphonenu var yani yada bi ara kullanmış görmemiş olduk milletçe vatana millete hayırlı olsun

Yıllardır Android kullanıyordum telefonum Samsung markaydı ve donmasından bıkmıştım. Ben de gidip iPhone 6 Plus aldım. Gayette memnunum. Fiyatı olarak pahalı donanım olarak android telefonlara göre zayıf evet fakat benim kullandığım telefona göre daha stabil ama bu fiyata değer mi derseniz orası tartışılır. Ha diğer Android telefonları kullanmadım onlar için bir şey söyleyemem. Ama bu videoyu bütün iPhone kullanıcılarına yıkmayı doğru bulmuyorum. Bilinçli olarak iPhone alanlarda yok değil.

ciddiye almayın kesin bu haber ve konuşmalar eğlencelik ve seçmece konuklar ile anlaşmalı olarak çekilmiştir. bu dünya üzerinde nefes alan bu kadar gerizekalı kimse olamaz ben gözümle görsem inanmam inananlar absürd yorumlar yazmaya devam etsinler.

@16 Eylül 2015 01:24 Malesef gerçek dünya şu an bu halde :)

Bir iPhone kullanıcısı ilk iPhone'uda son iPhone'uda gayet iyi bilir boşu boşuna kendinizi kandırmayın DANDROİD kullanıcıları.

Sen de bu videoyu yedin ve yayımladın öyle mi cip? Neymiş, ekran görüntüsüne övgü yağdırmışlarmış. Şu bilgisayarcılıkta asparagas içerikte açık ara öndesin cip.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir