Android 7.0 Nougat önümüzdeki ay yayınlanabilir!

Ne zaman yayınlanacağını net olarak bilmediğimiz Android Nougat'ın çıkış tarihi için sevindirici bir ipucu ortaya çıktı!

  • Zeynel A. Öztürk
Android Nougat önümüzdeki ay yayınlanabilir!

Google, Android Nougat'ın çıkış tarihi hakkında pek net konuşmuyor ve bizlere "yaz sonu" demekle yetiniyor. Yazın ortasına geldiğimizden, Nougat için bekleyiş çok uzun sürmeyebilir. Kanada'daki mobil ağ sağlayıcısı Rogers'ın yayınladığı bir güncelleme tablosu ise Nougat için yeni ipuçları veriyor.

Rogers'ın tablosuna göre Nexus 9, "yakında" Android Nougat'a güncellenecek. Burada da kesin bir tarihin verilmediği doğru, ancak diğer güncellemeler için Temmuz sonu tarihi verildiğinden, "yakında" sözcüğü, Ağustos sonu anlamına geliyor olabilir.

Elbette telefonunuzun modeline göre beklemeniz gereken süre, çok daha uzun olabilir. Kutusundan Nougat'la çıkacak yeni Nexus'lar ve Nexus 9, Nexus 6P, Nexus 5X gibi Nexus'lardan birine sahip değilseniz, bekleyeceğiniz süre uzuyor. Ancak en üst seviye telefonlardan birine sahipseniz, Nougat güncellemesini zaman içinde muhtemelen alacaksınız.

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

Bir gram yazılımdan anlıyan androidin donanım katili çakma bir linux üzerinde çalışan uyduruk googlen şatafatla bunu örtpas ettiği symbiandan bile daha rezil bir işletim sistemi olduğunu çok iyi bilir....

@14 Temmuz 2016 01:40 Önce Türkçe konuşalım, olur mu?

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost