Avira 25. yılını bu kampanya ile kutluyor

Avira, 25. yılını kutlarken bu güvenlik ürünlerinde indirime gidiyor! İşte kampanyanın detayları...

Avira 25. yılını kampanya ile kutluyor

1-5 Mart 2011 tarihleri arasında CeBIT Hannover Fuarı'da imaj değiştirerek kullanıcılarıyla buluşan Avira, logosu ve web sitesini de yeniledi. 25.yılını kutlayan Avira, "Güvenebileceğiniz internet özgürlüğü" için özel bir kampanya başlattı.

Avira, 29 Mart – 22 Nisan 2011 tarihleri arasında, 25 gün boyunca AntiVir Premium ve Security Suite ürünlerini %25 indirimle satacak. Ayrıca yine aynı tarihler arasında, kurumsal ürünlerde de 12 aylık lisans fiyatına, %25 lisans süresi ekleyerek, 15 aylık lisans veriyor.

Konuyla ilgili olarak Avira Türkiye Satış Müdürü Selçuk Irmak şunları söyledi: "Avira Türkiye'de çok sevilen ve yaygın olarak kullanılan bir antivirüs programı, 2011 yılı Avira için çok özel bir yıl, bu yıl hem lokal olarak, hem de global olarak birçok kampanya ile daha çok kullanıcıya sahip olmayı hedefliyoruz. 25.yıl şerefine Avira "Güvenebileceğiniz internet özgürlüğü" için 25 günlük bir fırsat paketi sunuyor"

Ayrıntılı bilgi için: http://www.antivir.com.tr/

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

Hala Türkçe bir sürüm yayınlamamakta ısrar eden tek antivirüs programı.. Bize verdiği değeri açıkça gösteriyor sağ olsun!!!..

comodo internet security... kullanın tavsiye olunur... üstelik ücretsiz ve türkçedir....

TUTTURMUŞLAR TÜRKÇESİ YOKDA YOK... ÜZERİNDE 10 TANE BUTON VAR GAYET SADE İŞİNİ GÖRÜYORSA GEÇ KARŞIYA BE KARDEŞİM BEN YILLARDIR AVIRA PERSONAL KULLANIYORUM VİSTA SİSTEMİM VİRÜS DENEN BİRŞEY YOK ,BAZEN ŞÜPHEYE DÜŞÜYORUM VARMI DİYE DİĞERLERİ İLE TARATIYORUM YOK GENE NE DİYİM SÜPER HAFİF Bİ ANTİVİRÜS BEDAVA OLMASI NİMET NİMET....

cıkarsın artık şu 2011 avirayı millet 2012 cıkarcak.

2012 versiyon betaları yayınlandı. Bu versiyonda Tükçe seçeneğide olacak :)

Cebit de Türkçe versiyon beta versiyon tanıtımı yapıldı. Yakında tam sürümde çıkacak

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play