"BiRi"lerine ADSL indirimi!

BiRi ADSL, "Büyük İndirim" adını verdiği kampanya ile ucuz internet bağlantısı sunuyor...

BiRi'lerine "Büyük İndirim"

Türkiye'nin önde gelen alternatif telekom operatörü Koç.net, BiRi ADSL kullanıcılarına ve "iletişimin alternatifi" ile ilk kez tanışacak olanlara yönelik yeni bir kampanyayı hayata geçiriyor. BiRi'nin "Büyük İndirim" adını verdiği kampanyası, 1 Mbps 4GB hız/kota seçenekleri için geçerli.

Kampanya ile örneğin Hesaplı BiRi'nin 1 Mbps 4GB hız/kota seçeneğinin fiyatı (vergiler dahil) 12,90TL'ye iniyor. Bu fiyat; Bonus özelliği taşıyan kredi kartları ile yapılan satışlarda 4 ay, diğer kredi kartları ile yapılan satışlarda 3 ay, kredi kartı dışındaki diğer ödeme yöntemleriyle yapılan satışlarda 2 ay boyunca uygulanacak.

Kampanyaya yeni abone olanlar, 1 ay boyunca, tüm şehiriçi, şehirlerarası ve uluslararası 1. kademe yönündeki sabit telefon konuş-öde görüşmelerini herhangi bir konuşma süresi sınırı olmadan ücretsiz gerçekleştirebilecekler.

BiRi ADSL paketleri; Arçelik, Beko, Keysmart, Koç.net, Apple Premium, Koçtaş, Altus ve Kredixshop yetkili satıcılarında tüketicileri bekliyor. Kampanyanın detayları www.biri.com.tr sitesinde yer alıyor.

BiRi ADSL paketlerinde başka neler var:

- Kablosuz modem
- 8GB kotalı, anti-virüs/anti-spam korumalı e-posta alanı
- 5GB kotalı dosya alanı
- "BiRi Vitamin"
- "Aile Koruma Hizmeti"
- Ayda sadece 2.75 TL'ye ya da yıllık 28 TL'ye BiRi Güvenlik Hizmeti

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 21 Yorum

Ne büyük indirim koşa koşa gidiyorum :)

Bunda uygun fiyat olan ne var anlamadım. Smile ADSL da ise kredi kartına 7 ay indirm vardı. Smile ın Kampanyası sanırım hala devam ediyor.

Çok "Büyük İndirim" miş 3-1 ay vay vay

belki büyük indirim olmaya bilir ama TT'dan kurtulmak için iyi bir seçenek olabilir.Ya şu İntele kesilen ceza gibi TT'a da kesilse ne iyi olur.Kullanıcı ve tüketici düşmanı bu TT.

Biz internet'in yavaşlığından şikayet ediyoruz adamlar kotalı internet var diye bağırıyorlar. Ne kotası kardeşim nerede yaşıyoruz. Kendimi iyice gelişememekte olan Afrika ülkelerinde yaşıyormuşum gibi hissetmeye başladım.

Bağlantı çok kaliteli, malum şirkette yaşadığım kesintileri yaşamadım

biri adsl gene türk telekom altyapısını kullanacak sonuca heryere şebeke kurabilmiş değiller zaten. Altyapı türktelekom elinde olduktan sonra issler arasındaki fark sadece müşteri hizmetleridir ( call center vb) o kadar. İndirimi hepsi yapıyor sonucta kredi kartım yok diye 2 ay yapacakmış indirimi hadi oradan:)

3 ü 5 i geçelim de normal fiyatını söyleyelim daha iyi olur bence. Eskiden 3 ay bedava olurdu anladılar ki 3 ay 10 lira 5 lira deyince insanlar sonra nolacak diye sormuyor. Halbuki 3 ay bedava desen 3 ay sonra ne olacak diye soruyorlar. İnsanlar da bir tuhaf.

halamın oğlunda biri var bende türknet, ttnetteki sorunları yaşamadım, dnslerden mi acaba bilmiyorum ama aynı altyapı olmasına rağmen bariz daha sorunsuzlar

beyler .yeter . hepsi boş , telekomun elinden geçiyorsa , rekabet ve indirim olamaz .tamamen bağımsızlık söz konusu değil ,tekel sözkonusudur.en önemliside devamlı indirim haberleri sözkonusu.bu haberlerin hiçbiri kalıcı indirimden söz etmiyor.hepsi kendine müşteri çekme peşinde .kalıcı indirim var ise .indirim budur. ne oldu telefon bağlantısı olmadan hizmet alma davası hiçbir yerde haber yapılmıyor.telefon faturasını da insanlara dayatıyorlar .

Editörün notu:
Daha önce haber yaptık: http://www.chip.com.tr/konu/adsl-abonelerine-sabit-ucret-mujdesi_15482.html

smile adslmiş biri adslmiş yahu sadece isimleri var kendi altyapıları yok hepsi ttnetin altyapısını kulanıyo. işin içine ttnetle ilgili bişey giriyosa o işten hayır gelmez.

insanlar denemeden ezbere konuşuyor, ttnetin avukatlığını yapıyor "nasıl olsa ayn değiştirmeyin ttnete para ödeyin" diye! sanki seneler önce "ttnete alternatif çıksın geçmezsem ne olayım!" diyen bizim millet değildi!!!

kablolar aynı olabilir ama bağlı olan santraller ve internet servis sağlayıcı hizmeti ayrı bu da kaliteyi dağlar kadar etkiliyor, fark var!
- Levent

Büyük indirim dediği (2 ay12.90) bir yıl için ayda 2 lira 32 kuruş indirim.İki yıl için ayda 1 lira 16 kuruşa denk geliyor.
"Büyük indirim" deyimi fazla abartılı olmuş :)

Ucuz gömlekmi pardon birilerine biri bir ucuzlukmu yapmış durun bir koşu alıp geleyim koşarkende bir türkü tutturayım"Bir bir biribirilerine koşar koşar yorulur"seviyorum bu ülkenin kamyanyalarını KARDEŞİMMMMMM.

Her alanda komedi yaşanıyor caanım ülkemde :] kampanyaya bak çay demle.

Zamanında biri adsl Özgür Biri adında bir kampanya yaptı ben de yararlanayım dedim.Gerçekten ilk 4 ay indirimli fatura geldi.Herhangi bir sözleşme imzalamadığım için kampanyadan istediğim an çıkabilirdim ve 6 ncı ayımda kampanyadan ayrılmak istedim.Mayıs ayında internet hesabım kapandı.Ama gelin görünkü Haziran ayı için fatura geldi.Ben de itraz ettim özür dileyip borçu sildiler.Tam bu Biri'den kurtuldum dedim.Temmuzda 2 kat fazla fatura geldi.Yine itraz ettim ama hiçbir açıklama yapmadan kredi kartımdan parayı çekmişler. Kısaca bu Biri İnternet'in kampanyasına güvenmeyin. bir şekilde kampanyada verdiklerini alıyorlar... Benden ve çevremdekilerden uzak olması için her türlü çabayı göstermekteyim... Bizi TTNet'e muhtaç eden Biri'ye çok kızgınım.Şu an TTNet kullanıyorum çünkü diğer firmalarında BİRİ gibi ucuzluk adı altında bizi kandırdığını düşünüyorum.

bu fiyatlardan ve ttnet altyapısından kurtulmak isteniyorsa uydunet(kablonet) yada quiknet(superonline fiberoptik) e bakmalısınız beyler. uydunette sınırsız 1mbps 39 lira sanırsam, fiberoptikte 10mbps sınırsız 49 lira. bunlarında kendi içlerinde kampanyaları var. biriadsl, smile adsl, superonline adsl (turknet hariç) hepsi herşeyi ile ttnet altyapısını, terminalini ve teknik elemanını kullanıyor. dün ttnet kullanıyordum adsli kapattırdım smile a geçtim hızlandım demeyin boşuna. hızlandıysanız bile büyük ihtimal kapatma açma işlemi sırasında terminaliniz yada portunuz değişmiştir buda şans meselesi. size tavsiyem fiber internet sistemi yerleştimi bu sisteme geçmenizdir.

BİRİ,bende çok boş bir hizmet arkadaşlar yazmış zaten ne kadar sahte olduğunu almaya ve kullanmaya gerek yok,"İstanbul-Ankara-İzmir" de yaşayanlar fiber internet kullansınlar kesinlikle tavsiye ediyorum ttnet'den kurtulmak isteyenlere..

4 ay işte ya kampanya budur artan paraları nereye saklasak acaba bozdur bozdur harca

ttnet mi? ııyyyy vallahi mecbur kalmasam kullanmam herkes gibi bende memnun değilim .fiyatlar çok yüksek diğerlerini denemeye cesaret edemedim herkes bişey soyluyor.biri söyle smile söyle.kafamda uydunet vardı ama bizim buralarda kblo altyapısı olmadığı için yine maalesef ttnet e kaldım..kim bizi bir gun bu netin tek hukumdarı olan ttnet ten kurtaracak ve ttnet karşısında sağlam dimdik duracak..amd intel kapışmasını ttnetle kim yapacak..?yok mu boyle biri???????

1 ay beleşe ne konuşulur ha :)

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play