Chrome 32 hazır; İndirin!

Google'ın tarayıcısı için 32. sürüm yayınlandı. Yenilikler ve indirme bağlantısı haberimizde...

Chrome 32 hazır; İndirin!

Google'ın web tarayıcısı Chrome'un henüz yayınlanan yeni sürümü, artık hangi sekmelerin ses çıkardığını size gösterebiliyor.

Final sürümü yayınlanan Chrome 32, sekmelerin sağ tarafında gösterdiği hoparlör simgesiyle hangi sekmenin ses çıkardığını veya örneğin YouTube videosu çaldığını gösteriyor. Böylece aniden gürültü yapmaya başlayan bir sekme yüzünden tüm açık sekmelerinizi kapatmak zorunda kalmıyorsunuz.

Hangi sekmelerin web kameranızı kullandığını ve hangi sekmelerin Chromecast eklentisiyle büyük ekrana yansıtıldığını görmeniz de artık çok kolay. Chromecast'i kullanırken sekmenin yanında mavi bir aktarım simgesi, web kamerasını kullanan sekmelerde ise kırmızı bir kayıt simgesi görüntüleniyor.

Beta aşamasından çıkıp Chrome 32'de ortaya çıkan diğer özellikler ise Chrome'un zararlı engelleme yazılımı ve aile üyeleri için denetlenebilen kullanıcı hesapları oluşturabilme. Bu arada Windows 8'deki Metro arayüzlü Chrome'un tasarımı, Google tarafından Chrome OS'a benzer hale getirilmiş.

İndirin: Chrome 32

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 15 Yorum

Sorunlu Chrome 32 bende sorun çıkarttı.

@15 Oca 2014 13:28 kardeş sende sorun çıkarmaz istersen bilgisayırını bir kontrol et...

@15 Oca 2014 13:28 nasıl bir sorunla karşılaştınız ???

@15 Oca 2014 16:22 Çok sorun var say say bitmez. Sen git başta bilgisayar kullanmayı öğren.

he gipsy kings he

chrome bende öncekinden çok daha yavaş açılıyor bu güncellemeden sonra daha da yavaşladı. sistemim yeterli ama Windows 8.1 kullanıyorum ondanmı acaba?...

Çorap çıkarır gibi yeni versiyon çıkarıyor adamlar :)

yeni chrome da yani 32 de problemleri farkeden yok galiba hatalı sürüm yayınlamışlar

1 hoparlör, 1 aktarım, 1 kayıt simgesi üstüne de her zamanki font değiştirme, birazcık da kişiselleştirme. Al sana yeni sürüm. Ben program yazmayı bilmiyorum ama eğer bir program bu kadar kolay yazılabiliyor veya geliştirilebiliyorsa öğrenmemekle hata etmişim.

Program sadece dış görünüşten ibaret değil ilk önce bunu öğrenmekle başla ;)

Gerekliydi hoparlör simgesi. Sırf sık sık yeni sürüm çıkarıyor diye hakkını yemeyin. Ayrıca seçim ve otomatik form doldurma animasyonları çok hoş .

acayip kötü olmuş bu sürüm. bir çok hata var say say bitmez. ama ben işe yarar birkaç hatayı diyim. örnek bir yere kayıt oluyorsanız çubuğu tutup alta doğru çekemiyorsun. yazılar soluk ve çok kasma var

@15 Oca 2014 22:15 Hatalarla dolu sanki beta sürüm.

bende sorun çıkarttı yeni sürüm.mesela herhangi bir sitede kullanıcı ismi yazarken mesela "L" harfi ile başlayan iki tane nickiniz olsun diyelim."L" harfine tıkladığımda önceki sürümlerde seçmem gereken iki nickide gösterirdi.ancak bu son sürümde "L" harfine basınca canı hangisini isterse bir tanesini gösteriyor.eski sürüme geri dönücem.son sürüm sıkıntılı.

@16 Oca 2014 01:50 Evet son sürüm baya sıkıntılı...

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir