Chrome ile çok farklı bir YouTube keyfi!

Eğer Chrome kullanıyorsanız, bu eklenti ile bambaşka bir YouTube deneyimi yaşamaya hazır olun!

  • Cem Şancı
Streamus ile YouTube müzik çalara dönüşüyor...

YouTube'da müzik dinlemek kolay bir iş. Neredeyse her şarkının çok sayıda videosuna ulaşmak mümkün. Ancak hesap açmadan Youtube üzerinde beğendiğiniz şarkılardan bir liste yapmak mümkün olmuyor. Liste yapılsa bile bunları tekrar dinlemeye sokmak gibi, bir müzik çaların kullanışlı özelliklerinden yararlanmak mümkün değil.

Neyse ki Streamus isimli bir Chrome eklentisi bu eksiği gideriyor. Eklenti sayesinde aradığınız müzisyeni ve şarkıyı yazıp arama başlatabiliyorsunuz ve çıkan sonuçlardan beğendiğiniz videoları çalma listesine ekleyebiliyorsunuz. Artık, YouTube'a bağlanmanıza bile gerek kalmadan, beğendiğiniz şarkıları bir çalma listesi halinde, YouTube üzerinden dinleyebilirsiniz.

Fakat, ziyaretçilerine reklam seyrettirme derdindeki YouTube'un bu uygulamayı kısa süre sonra engellemesinin de ihtimal dahilinde olduğunu söyleyelim. O nedenle, YouTube'da müzik dinlemenin keyfini yaşamak için biraz acele etmeniz gerekebilir.

Streamus eklentisine bu linkten erişebilirsiniz.Tabii ki çalıştırabilmek için Chrome tarayıcı kullanmanız gerektiğini de tekrar hatırlatalım.

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

Süpersiniz gençler, hep böyle işe yarar konular açın ;)

süper bir şey çok teşekkürler :D

Yasa ie11 en iysi

@31 Oca 2014 17:26 ie ?? derken

Süperrrrrrrrr :)

youtube da artık hologram hizmeti veriyor hacı geç kaldınız

Teşekkür...

ben de bunu düşündüm geçenler de :D güzelmiş ;D

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost