Deep Fake Hizmeti Deep Nostalgia, Artık Çok Daha Fazlasını da Yapabiliyor

Geçtiğimiz ayların popüler Deep Fake hizmeti Deep Nostalgia, eski fotoğraflara eklenebilen animasyonlara dans etme, öpüşme ve daha fazlasını da ekledi.

Eski fotoğraflar şimdi de dans ediyor!

Şubat ayında rahatsız edici derecede gerçekçi animasyonlara dönüştürülen nostaljik fotoğraflarla internette fırtına gibi esmeye başlayan MyHeritage, Derin Nostalji (Deep Nostalgia) hizmeti için yeni animasyonlar yayınladı. Yapay zeka kullanarak sabit fotoğraflardaki insanların kafalarını hareket ettirebilen, göz kırpmalarını ve kafalarını çevirmelerini sağlayan teknoloji, şimdi artık fotoğraftaki kişilerin dans etmelerini, onaylamak için kafalarını sallamalarını ve öpücük göndermelerini de sağlıyor. Tüm bunları MyHeritage web sitesinde veya Deep Nostalgia uygulamasında gerçekleştirmek mümkün.

Deep Nostalgia hizmete girdiğinden beri beş milyon kullanıcı yaklaşık 72 milyon animasyon oluşturdu. Programın yeni özelliklerini aşağıdaki YouTube videosunda izleyebilirsiniz:

How to animate old photos with the MyHeritage appHow to animate old photos with the MyHeritage app
You can now bring loved ones, historical figures or anyone in photos to life using Deep Nostalgia. Read the CNET article here: AI brings photos of Amelia Earhart, Albert Einstein, Marie Curie to life Subscribe to CNET: Check out our playlists: Visit CNET's How To site: Download the new CNET app: Like us on Facebook: Follow us on Twitter: Follow us on Instagram: #HowTo #DeepFake #MyHeritage

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz