En eski ZyXEL ürünleri yarışıyor!

Zyxel, 20.yılını müthiş ödüllerle süslediği özel bir yarışma ile kutluyor: Ne varsa eskilerde var...

En eski ZyXEL ürünleri yarışıyor!

ZyXEL'in eski bir ürününü getirerek, ZyXEL'in en yeni ağ ve iletişim ürünlerinden bir yığın ürün kazanabilirsiniz. 20. yılını kutlayan ZyXEL, eski ürünlerini bulmak için 17 Ağustos - 30 Eylül 2009 tarihleri arasında dünya genelinde bir yarışma düzenliyor. Geçen 20 yıl boyunca dünyanın çeşitli bölgelerinde ve farklı zamanlarda operasyona başlayan ZyXEL, bu nedenle yarışmayı bölgelere yönelik olarak gerçekleştiriyor. Yarışma Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Kuzey Asya, Asya-Pasifik, Ortadoğu, Africa, Kuzey Amerika ve Latin Amerika'yı içeren 8 bölgeyi kapsıyor.

Elinde ZyXEL'e ait ilk ürünlerden (çalışır durumda veya değil) mevcut olan kişilerin yarışmaya katılmak için tek yapmaları gereken, ürünün modelini, seri numarasını, ürünle birlikte çektirdiği fotoğrafını ve kendileri hakkında kısa bir bilgiyi ZyXEL'in web sitesinin ürün forumundaki (http://forum.zyxel.com/viewforum.php?f=80) "How to participate the competition" başlıklı bölümünde ibraz etmek. Ayrıca yarışma, elinde eski bir ZyXEL ürünü olmayanlara da kazanma şansı veriyor. Zira kayıt için gerekli bilgileri ibraz eden herkes çekilişe katılma hakkı kazanıyor.

Katılanlar neler kazanacak?

Ödüllere gelince... Her bölgenin kazanına ZyXEL'in yeni dijital ev multimedya aracı NSA-220 Plus ve DMA-2500 cihazları hediye edilecek. Kayıt bilgilerini belirtilen zamana kadar ibraz eden 20 kişi ise 149 dolar değerindeki, ZyXEL'in 802.11N teknolojisine sahip 300 Mbps kablosuz bağlantı destekli P-660HN ürününü kazanma şansı yakalıyor. Yarışmada ödül kazananların isimleri ise ekim ayında duyurulacak.

O halde bir an önce deponuzu veya garajınızı kontrol edin. Belki de kazanan siz olacaksınız? Ayrıca aramalarınız sırasında garajınızda bulduğunuz eğlenceli şeyleri de forumda (http://forum.zyxel.com/viewforum.php?f=80) paylaşabilirsiniz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

Yazıda "17 Ağustos - 30 Eylül 2009 tarihleri arasında" diyor sanki....

Haberi bu durumda çok erken yapmış olmuyor musunuz?

Editörün notu:
Haber tarihi 25 Ağustos 2009, 18:15

Söz konusu ZyXEL olunca, eski bir zyxel kullanıcısı olarak bu kadar sorun yaratan ürünler yarışı pek tamamlayamaz gibi. :)

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir