Facebook fotoğraflarını topluca indirin!

Facebook'daki fotoğrafları ve daha fazlasını bilgisayarınıza indirmenin en kolay yolu ile tanışın!

  • Zeynel A. Öztürk
Facebook fotoğraflarını topluca indirin!
Arkadaşlarınızın ve gruplarınızın albümlerini de indirmeye izin veriyor

Facebook'a fotoğraf yüklemek oldukça kolay bir iş, ancak fotoğrafları toplu hale indirmeye gelince aynı kolaylık mevcut değil, özellikle de arkadaşlarınızın fotoğraflarında etiketlenmişseniz. Pick & Zip adlı web uygulaması ise bu görevi çok kolay bir hale getiriyor.

Pick & Zip ile kendiniz yüklemediğiniz fotoğrafları bile indirmeniz mümkün. Birkaç tıklamayla içerisinde göründüğünüz tüm Facebook fotoğraflarını yedekleyebilir, arkadaşlarınızın ve üye olduğunuz hayran gruplarının albümlerini indirebilirsiniz.

İlk yapmanız gereken uygulamanın giriş sayfasına gitmek ve onu Facebook hesabınız ile bağlamak. Bunun ardından ekranın sol alt kısmında bulunan yeşil 'Find My Photos' bağlantısına tıklayın. Bu sayede tüm fotoğraflarınızı ve albümlerinizi görebilirsiniz. Sol sütunu kullanarak arkadaşlarınızın fotoğraflarını da indirmeniz mümkün.

Fotoğrafları indirmek için tek tek seçin veya tüm albümü seçmek için 'Select All'a tıklayın. Bunun ardından 'Download' sekmesine tıklayın. Fotoğrafları ZIP veya PDF biçimlerinde indirmeniz mümkün.

Okuyucu Yorumları

Toplam 17 Yorum

Bu tür şeylere gerke yok facebookta şua ana kadar ne yaptınız ne paylaştınız herşeyi tek yerden indirebilirsin oda hesap ayarlarına giiyorsunuz hesap bilgileri indir var en altta oraya gelip daha fazla bilgi al diyorsun ve hesap bilgileri indird diyrsun facebook onu zipliyor topldığı zamna mail geliyor benim ki 2 gün sürmüştü çnki bir ton HD vdieo vardı hepsini tooplamış hepsi pcde duruyor bir nevi sitenizin yedeğini almak giibi :)

böyle şeylere gerek yok. hesap ayarlarına girin ve fotolarınızı videolarınızı mesajlarınızı kısaca herşeyi facebook sizin için zipleyip e postanıza göndersin. ben denedim çalışıyor.

böyle bir programa gerek olmadığını söyleyenler sanırım makaleyi iyice okumamış. sadece kendinizinkileri değil, erişim izninizin olduğu tüm fotoğrafları tek tıkla indirebiliyorsunuz. arkadaşlarınız da dahil.

anlamayanlara x sayfasındaki fotoğraflarıda indiriyor

Program benim herşeyimi görmek için izin istiyor. Ne gerek var buna sonra bir sürü reklamlar falan filan.

teşekkür ederim

e posta kapanmışsa faceden nasıl inirebiliriz aceba.?

Allah razı olsun kardeşim sayende fotoları aldım,hesap ayarlarında en altta facebook verilerini kopyasını indir yazıyor.Yukarıda arkadaş anlatmış.

çok güzel ama bana resimler mesaj yoluyla geldi ve toplu halde indirmem gerekiyor nasıl olacak

muazzam bir uygulama olmuş :)

ben indiremiyorum beğendiğim sayfaların adı bile çıkmıyor yardımcı olabilir misiniz ??

@04 Haziran 2015 21:09 Ben de aynı sorunu yaşıyorum.. sorununuzu halledebildiniz mi acaba ??

all items te ındiriyorum ama resımleri zıpleyımmı dıye sormuyor neden

Hayırlı günler. Hafta sonuna mutlulıklar

Facebook gruplarında bulunan dosyaları (word, pdf vs) topluca tek seferde nasıl indirebilirz.. Teşekkür ederim.

FACE VİDEO VE FOTOĞRAFLARIMI BAŞKA BİR YERE İNDİRİP FACEDEN SİLMEK İSTİYORUM NE YAPMALIYIM

facemi çaldılar başka bir faceden arkadaşlık gönderdim çalan kişi kabul etti eski facemdeki fotoları toptan nasıl indirebi,lirim bilgisayarıma

Sen de yorum yaz