Facebook'un Gizli Haber Kaynağına Göz Atın!

Facebook'un size özel içerikler gösterdiği, neredeyse gizli olan haber akışını halen denemediyseniz, şimdi tam zamanı...

  • Zeynel A. Öztürk
Facebook'un Gizli Haber Kaynağına Göz Atın!

Facebook'ta kendi akışınız içinde dolaşırken "Keşfet Akışı'nı" dolaşmanızı tavsiye eden bir uyarıyla karşılaştınız mı? Bu çok fazla bilinmeyen, neredeyse gizli sayfaya henüz bakmadıysanız, bizce göz atmanızın zamanı geldi.

Keşfet Akışı, Facebook'un hoşlanacağınızı düşündüğü rastgele yazıları ve videoları bu gösteriyor. Gösterilen bazı içerikler ve videolar çok alakasız olsa da, kaydırırken izleyecek en az bir video buluyorsunuz. Gösterilen makalelerin bazılarının ilgi çekici olduğunu da kabul etmeliyiz.

Size özel Keşfet Akışı'nı Android'de bulmak için Facebook uygulamasını açın ve menü düğmesine basın. Şimdi Keşfet bölümüne kaydırın ve Keşfet Akışı'na dokunun.

iOS'ta Facebook uygulamasını açın ve menü düğmesine dokunun. Keşfet bölümüne kaydırın ve Keşfet Akışı seçeneğine dokunun. Seçeneği ilk açılan listede göremezseniz, Daha Fazla seçeneğine dokunun. Şimdi Keşfet Akışı seçeneğini görmeniz gerekiyor.

Keşfet Akışı, her zamanki Facebook akışı gibi çalışıyor. Gönderileri beğenebiliyor, yorum yapıp tekrar paylaşabiliyorsunuz.

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost