Acer, bombalarını New York'ta patlattı!

ABD'de, yerinde takip ettiğimiz etkinlikte Acer, PC, tablet ve hepsi-bir-arada bombalarını patlattı!

2-in-1 Aspire Switch 10 dizüstü bilgisayar

2-in-1 Aspire Switch 10 dizüstü bilgisayar

Acer bugün kullanıcılara her an ve her yerde dokunma, yazma ve görüntüleme özelliklerini sunan 2-in-1 Aspire Switch 10 dizüstü bilgisayarını tanıttı. Oyunun kurallarını değiştiren Aspire Switch 10, kullanıcılara mobil iletişimin daha iyi bir yolunu sunan dört moda sahiptir. Dizüstü bilgisayar, tablet, ekran ve çadır modlarıyla 2-in-1 dizüstü bilgisayar insanlara tek bir kullanım şeklini sunmak yerine kişilerin ürünü kullanmak istediği şekle adapte olabiliyor. Cihaz modlar arasında kolay geçiş ve mandalsız klavye yerleşimi için opsiyonel ilave depolama kapasiteleriyle birlikte manyetik bir çıkarılabilir Acer Snap Hinge tasarımı barındırıyor. Acer Aspire Switch 10, kullanıcılar nerede olursa olsunlar bir dokunuş daha bağlantıda olmalarına yardımcı olan ideal bir bilgisayardır.

Kullanıcı ihtiyacına göre dört farklı moda dönüşme özelliği

Ders çalışmak veya oyun oynamak isteyen gençlerden, hareket halindeyken çalışmak ve sosyal olarak bağlantıda kalmak için çok fonksiyonlu yöntemlere ihtiyaç duyan iş seyahatindeki kişilere kadar, Acer Aspire Switch 10 dört farklı kullanım moduyla – dizüstü bilgisayar, tablet, ekran ve çadır – her ihtiyaca uyum sağlar.

Dizüstü bilgisayar modu – konforlu biçimde yazı yazma ve verimli çalışma için tam boy klavyeli tam fonksiyonel bir dizüstü bilgisayar;

Tablet modu – internette gezinmek, film izlemek ve her şeyi elinizin altında bulundurmak için bir tablet gibi kullanabilir;

Ekran modu – toplantılarda bir sunum dosyası veya arkadaşlarınızla fotoğraflarınızı paylaşmak gibi içerik görüntülemek için ekrana moduna geçiş yapabilirsiniz.

Çadır modu – uçaklarda, seyahat ederken veya bir kahve sehpasının üzeri gibi sınırlı alanlarda film izlemek için de idealdir.

Dayanıklı Acer Snap Hinge tasarımı

Acer Snap Hinge kullanıcıların bu dört mod arasında sorunsuzca geçiş yapabilmelerine izin verir. Mandalsız yerleşim için pazardaki diğer tüm dayanak menteşelerinden daha düzenli ve daha sorunsuz olan manyetik bir çıkarılabilir tasarıma sahiptir. Acer Snap Hinge tableti klavyeye sıkıca bağlı tutmak için iki kanca içerir ve ayrıca 2 yönlü bir konektör tabletin iki konumlu olarak rahatça görüntülenebilmesini sağlar. Tableti 2.8 kg ağırlığa kadar tutabilen manyetik bir güce sahip menteşeye kolayca bağlayabilir veya menteşeden ayrılabilirsiniz.

Zarif tasarım ve üstün performans

Tabletin dayanıklı ve ince alüminyum arka kapağı nano taş baskı aracılığıyla elde edilen arkitektonik bir çapraz fırçalanmış desene sahiptir, böylece hem zarif hem de dayanıklılıkdır.

Aspire Switch 10, tablet modunda 8.9 mm ve klavye takılmasıyla 20.2 mm kalınlığıyla pazardaki en ince 2-in-1 cihazlardan biridir. Ağırlığı 1,17 kg olan bu hafif ve ultra ince tasarımı gittiğiniz her yere kolayca taşıyabilirsiniz.

IPS teknolojili 10.1 inç HD dokunmatik ekran (1366 x 768) 178 dereceye kadar geniş görüntüleme açısı ve daha zengin renkler sunar. Zero Air Gap teknolojisi daha canlı ve keskin görseller sunarken, Acer LumiFlex çözümü dış mekan aktivitelerinde, güçlü güneş ışığı altında bile ekran görünürlüğünü optimize eder.

64 GB'a kadar yerleşik depolama ve 2 GB RAM'e sahip olan Acer Aspire Switch 10 tüm modlarda hızlı performans ve çoklu görevler için Intel Atom (Bay Trail T) dört çekirdekli işlemci kullanır. Microsoft Windows 8.1 etkin güç tasarrufu özelliğinin yanı sıra ekran kapalıyken bile internet bağlantısını koruyarak verileri ve uygulamaları güncel tutan InstantGo gibi birçok sezgisel özellik barındırmaktadır. Acer Aspire Switch 10 hiçbir ek masraf gerektirmeyen Microsoft Office Home ve Student Edition yüklü olarak gelir ve böylece kullanıcılar Microsoft Word, Excel ve PowerPoint belgelerini her yerden oluşturabilir ve düzenleyebilirler.

Hassas Touchpad dokunmatik bir ekran kullanır gibi aynı görsel deneyim için duyarlılığı ve kesinliği iyileştirir ve 6 çekirdekli Windows 8 dokunmatik hareketlerini destekler. Tam boy klavyesi rahat ve verimli yazmayı garanti ederken, opsiyonel entegre sabit diski 500GB'a kadar ilave saklama alanı sunar.

Dahili AcerCloud kullanıcıların asla hazırlıksız yakalanmamaları anlamına gelir çünkü verilerine her an ve her yerden kolayca erişebilirler. AcerCloud uygulamaları anında senkronizasyon için birden çok cihaz arasında gerçek zamanlı bilgiler, veri yönetimi ve veri güvenliği sunar.

Opsiyonel aksesuarlar arasında tableti ve klavyeyi koruyan Acer Snap Case bulunur. Micro HDMI-VGA kablosu tableti 720p/1080i/1080p çözünürlüğü destekleyen bir monitöre, projektöre veya televizyona bağlarken, micro USB kablosu bir bağlantı veya şarj aleti görevi görür.

Temin edilebilirlik ve fiyatlandırma

Acer Aspire Switch 10 Mayıs ayının ortasından itibaren 349 euro'dan başlayan fiyatlarla temin edilebilecektir.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Baştan yazayım arkadaşlar "Basından derlenmiştir" İçerisinde yorum olmayan bir makaledir.

Haberden çok reklama benziyor chip kardeş

Ben 1520 tanıtımında bile böyle reklam görmedim helal olsun valla acer dan daha iyi reklam yapmışsınız

acer fan varken de iyi soğıtamıyor almak istemeyeceğim bir marka...

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir