Firefox 3.5.3 hazır: İndirin!

Firefox'un önemli bir açığı kapatan 3.5.3 sürümü indirilmeye sunuldu. İndirme bağlantısı burada...

Firefox 3.5.3 hazır: İndirin!
Firefox 3.5.3: Artık Flash Player açıklarından etkilenmeyecek.

Geçtiğimiz günlerde yayınladığımız haberimizde, Mozilla'nın Firefox 3.5.3'ü Salı günü kullanıcılara sunacağından bahsetmiştik Ve Mozilla, ufak bir gecikmeyle de olsa, Firefox 3.5.3 nihayet indirilmeye sundu.

Yeni güncelleme ile birlikte Firefox 3.5.3 veya 3 sürümünü kullananlar için Firefox 3.0.14'e yükseltilecek olan tarayıcı, bu sayede son zamanlarda çok fazla gündeme gelen Flash Player açığından zarar görmeyecek.

Güncelleme yüklendiğinde Firefox, kullanıcılarını, eğer sistemde eski bir sürüm kuruluysa, yeni Flash Player sürümünü yüklemeleri için uyaracak ve yükleme sayfasına bağlantı verecek.

Bunun dışında yeni sürümde istikrar ve güvenlik iyileştmeleri de yapıldı. Hangi güvenlik açıklarının kapatıldığını buradan öğrenebilirsiniz. Yapılan tüm değişikliklerin listesini görmek içinse buraya tıklayın.

Download: Firefox 3.5.3

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

Hemen indirdim, fakat Türkçe versiyonu hala Beta'ymış. Teşekkürler.

Ya şu güncellemelerde "indirdim", "yine mi baştan kuracağız", "bir daha güncellenirse uğraşmayıp direk kaldıracağım" gibi cümlelerden bıktım artık. Her güncellemeyi sorun olarak görüyorlar. Bırakın Firefox kendi kendine güncellensin. Ya da Yardım'a basın Güncelleştirmeleri Denetle deyin denetleyip indirsin. Yeni güncelleştirme bir uygulama için eksi değil artıdır. Bunu sadece Firefox için söylemiyorum Windows da güncelleştirmelerle yamalı bohçaya dönmemiş gelişmiştir. Hayırlı olsun.

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play