Galaxy Note 5 ve S6 edge+ hediyesi

Galaxy Note 5 ya da S6 edge+ satın alanlara kablosuz şarj standı hediye!

Samsung'dan hediye!

Samsung Electronics, 19 Kasım'a kadar geçerli olacak yeni kampanyasıyla, kullanıcı deneyimini bir üst seviyeye taşıyan yeni cihazları Galaxy Note 5 ya da Galaxy S6 edge+ satın alan tüketicilere, 200 TL değerinde Kablosuz Şarj Standı hediye ediyor.

Ek bir aparat gerektirmeyen modern ve şık tasarımıyla öne çıkan Kablosuz Şarj Standı, LED şarj durumu göstergesi ve kullanım rahatlığıyla kullanıcıların hayatlarını kolaylaştırıyor. Yerleşik kablosuz teknolojiyle donatılan ürünler sayesinde, kullanıcıların ayrıca bir kablosuz pil şarj kapağı ya da konektör satın alması gerekmiyor. Bu özellik, ayrıca cihazın uyumlu olup olmadığı konusunda endişelenmeden kablosuz şarjın keyfini çıkarmanızı sağlıyor.

* Sadece kampanyaya katılan satış noktalarında geçerli olan Galaxy Note 5 ve Galaxy S6 edge+ kablosuz şarj standı hediyesinin renk ve adedi stoklarla sınırlıdır.

* Stok durumuna göre Samsung ya da Anymode marka kablosuz şarj standı hediye edilecektir.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Cihaz fişe takılı ve kullanılmıyorken akım çekiyor mu? Sadece üzerine cihaz konduğunda enerji harcamalı. Diğer durumlarda harcadığı enerji "0" olmalı. Basit bir reed röle ve mıknatıs yardımı ile gerçekleştirilebilir.

Galaxy S6 edge alanların başı kelmi, kablosuz şarj da sonuçta kabloyla pirize takıyosun :) bunun yerine batarya 3500mah olabilirdi.

Ben aldım fakat ürün hala gönerilerilmedi ne yapmalıyım?

ben aldım ama farklı bi ürün geldi çin malı samsung yazısı kesinlikle yok telefonu üstüne koyuyosun şarj ediyo ama diğer yönden altındakini bilgisayara bağlamadan şarj etmiyo çok saçma

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play