Galaxy Tab 3, resmi olarak tanıtıldı!

Samsung, yeni 7 inç'lik Galaxy tabletini resmi olarak duyurdu! İşte özellikleri ve fazlası...

  • Zeynel A. Öztürk
Galaxy Tab 3, resmi olarak tanıtıldı!

Samsung, yüksek performans ve daha iyi çoklu ortam deneyimini parmaklarınızın ucuna getiren 7 inç'lik yeni tableti GALAXY Tab 3'ün duyurusunu yaptı.

Şık bir tasarıma ve gelişmiş yeteneklere sahip GALAXY Tab 3 ile ürün yelpazesini genişleten Samsung, kullanıcılarına daha küçük ve daha kolay taşınabilir tablet deneyimi sunuyor.

 

Kolay taşıma ve kompakt tasarım: Zarif tasarımı sayesinde yeni GALAXY Tab 3, kullanıcıların rahatlıkla saatlerce elde tutabilme ve hareket halindeyken diledikleri zamanda okuma ve eğlenme için ceplerinde veya küçük bir çanta içerisinde taşıyabilmelerini mümkün kılıyor.

Daha İyi Çoklu Ortam Performansı: 1.2 GHz Çift Çekirdekli işlemciyle çalışan cihaz daha hızlı indirme ve paylaşım sağlarken video, uygulama, oyun ve web erişimini de kolaylaştırıyor. 8 GB iç bellek artı genişletilebilir bellekle satışa çıkarılan GALAXY Tab 3, favori resimlerinizi, müziklerinizi uygulamalarınızı ve çok daha fazlasını saklayabileceğiniz geniş bir alan sunuyor.

Geliştirilmiş Kullanıcı deneyimi: 7 inç'lik GALAXY Tab 3, 3 megapiksel arka kamerası ve 1.3 megapiksel ön kamerasıyla, yaşamın özel anlarını şaşırtıcı bir netlik ve çözünürlükle daha iyi yakalamak için gerekli bütün donanıma sahip. En son sürüm Android 4.1 (Jelly Bean) ile birlikte, kullanıcıların resim ve video ve fotoğraflarını sadece birkaç hızlı dokunuş ile  paylaşmalarına imkan sunuyor.

GALAXY Tab 3'ün WiFi versiyonu  Haziran ayı sonunda Türkiye'de satışa sunulurken 3G versiyonunun satışı ise Temmuz ayında başlayacak.

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

REKLAM KOKON HAREKETLER

rezil ekran çözünürlüğü ile alana hayırlı olsun

buna Android 5.x güncellemesi gelirmi ki ?

Bu kadar kötü özellikleri bile nasıl ovuyorsunuz? REKLAM KOKUSU ALIYORUZ

Samsung' u severim ama esegin kulagina suyu kaciriyor, bu ne ya resmen 2 yi cilalayip iteliyorlar. Bari HD cozunurluk koysalarmis, resmen REZILLIK! Almak icin bekliyordum asla bir kurus vermem.

Hocey bu kadar mı yahu yorumlar. Windows haberlerine yapılan yorumlara bakın bir de. Kim alıyo bu rezil androidleri arkadaş.

Tableti kullanıyorum belirgin bir sorunu kusuru yok ancak siz ekşiciler dantel takılıp açlıktan ağzı kokan uzanamadığı ciğere mındar diyen tiplerin yorumu insanı yaşamaktan sogutur cinsten

Sen de yorum yaz