Gigabyte'tan zengin işi fare!

Elinin altındaki farenin biraz şık, biraz da zengin görünmesini isteyenlere çok özel bir seçenek...

Gigabyte'tan zengin işi fare!

Bilişim sektöründe baş döndüren gelişmeler yaşanırken, sanatsal yaratıcılığın sınırları da zorlanıyor. GIGABYTE, klasik mouse'ları Swarovski taşlarıyla kaplayarak "size özel" şık bir tasarım haline getirirken, yüksek performansı da beraberinde sunarak beğeni topluyor. Özel Bilgi İşlem A.Ş. distribütörlüğünde Türk bilişim sektöründe yerini alan GIGABYTE, önemli teknoloji üreticilerinden biri. GIGABYTE; Notebook ve PC Bileşenleri (Mouse ve Keyboard) alanında faaliyet gösteriyor.

Alışılagelmiş klasik mouse tasarımını Swarovski taşlarıyla zenginleştirerek kullanıcıların hizmetine sunan GIGABYTE, her zaman ve her yerde şıklığa özen gösterenlerin simgesi.

GM-M7800S Mouse, Swarovski kristal, 18K altın kaplama ve yüksek kaliteli deri gibi, gösterişli ve şık materyallerle hazırlanmış zarif ve çağdaş bir tasarıma sahip. GM-M7800S Mouse 150 TL'lik satış fiyatıyla sunuluyor.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

millet 20 $ lık fareleri pahalı ve gereksiz görür bunlarda coşmuş :)

bende razerimi 130tlye aldım ne varki..

almayı bi ara düşündüm ama bence bu mause lar daha çok parasını biryerlerde harcamak için bahane arayanlar için olsa gerek :D

Yeni teknoloji üretmekten ziyade kendilerini bu taş işine veren firmaları sevmiyorum. Düşünsenize Creative yeni çıkarttığı ses kartını Swarovski taşlarla bezemiş...(bu arada aynı chipi kullanmaya devam)

Logitech fareleri 150 den başlıyo iyileri bunda haber olucak zenginlere falan denecek ne varki?

acaba bende 7 TL lik fareleri alıp üzerlerine lehim makiasıyla çukur delikler açıp tuhafiyeciden aldığım boncukları bu deliklere yapıştırsam ve hatta üzerlerine de biraz renkli sim serpsem :)

sonrada çıkıp caddeye bir tezgah açıp 25 TL ye satsam iyi kar yaparım

saygılarımla

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir