Gold'dan Galaxy S3 için önemli fırsat!

Galaxy S3'ü fiyatının çok daha altında satın alma fırsatı, çok kısa bir süre için Gold'dan geldi!

Gold'dan Galaxy S3 için önemli indirim!

Paraf sahiplerine özel bir kampanya düzenleyen Gold Teknoloji Marketleri, Samsung'un akıllı telefonu Galaxy S3'ü, 1 ve 2 Nisan tarihlerinde 999 TL'ye sunuyor.

Gold Teknoloji Marketleri, Paraf Card sahiplerine özel indirim kampanyası ile Samsung Galaxy S3 akıllı telefonu 1.999 TL yerine 999 TL'ye sunuyor. Sadece 1 ve 2 Nisan 2013 tarihlerinde geçerli olan kampanya sayesinde Paraf kullanıcıları, Samsung Galaxy S3'e 12 taksit ile ayda 83,25 TL'ye sahip olabiliyorlar.

Gold'un sadece mağazalarında geçerli olan ve yüzde 50 oranında indirim sağlayan kampanyasında, Samsung Galaxy S3 siyah, beyaz ve mavi olmak üzere üç farklı renk seçeneği ile sunuluyor. Kampanya dahilinde her Paraf Card sahibinin sadece bir ürün alma hakkı bulunuyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 24 Yorum

Tabi tabi bizde yedik :S

Abicim bu telefon zaten 1100, 1200 lira seviyelerinde internette. 2000 liraya kim satiyormus da kim aliyormus?

Stokları eritme çabası :)

piyasası 250 dolar olan telefonu 1000 tl ye almak!!!

Telefon 1999 tl değil 1550 tl ortalama fiyattadır

1999 mu daha 2 gün önce teknosa da 12 taksit, 1200TL civarında bir fiyat gördüm. Sallamasınlar

demek ki zarar etmeden bu fiyata da satılabiliyormuş ;)

iyi güzelde fiyatı 1300 liraya inmiş telefonu 1999 lira yazıp sonra yüzde elli indirimle 999 liraya satmak ne kadar gerçekçi (aldatıcı reklam)

fiyatı 4000? yapıp %75 indirim yapsalarmış :p

ilanda işlemci için 1.2 ghz dual core yazıyor anlamadım...

Keşke Note 2 için de bu kampanya olsaydı

ulan 2 nisan olmadan bitmiş.

zaten alanlar ufak bir hüsrana uğrayacaklar cpu 1.2 ghz dual core yani çift çekirdekli diğer versiyonu ise 1.4 ghz quad core yani dört çekirdekli aldıklarını sanıyorlar :)))

Piyasasi zaten 1200~tl ama ben thailanddan 850 ye aldim MBK'dan +IMEI zaten garantisi olsa bile en ufak seyde kullanici hatasi diyorlar

Tamam da dual-core 1, 5 GHz

Bıktık ya bu vergilerden dışarıda aynı telefon yüzde seksen ucuz bizim ülkemize gelince yüzde bir milyon artıyor. Bu nasıl iştir ya 500 tl olan bir telefona 3 bin tl ödemek ne kadar adil birşey. Yurt dışına çıkıp alıp gelsek o kadar masraf olmaz hemde gezmiş olur yabancı bir ülke görmüş oluruz.

Gold'dan birşey alırken İki kere düşünün Ürünlerin Çoğu Paralel İthalat..Gold Kendi kurduğu servisle ürüne garanti veriyor.yani servislik bir sıkıntı çıktığında deyim yerindeyse telefonu çöpe atın...İkinciside Yanlış yönlendirme yapmaları.ürünün garantisi varmı kim sağlıyor dendiğinde genpa ya da kvk deyip sizi yanıltabiliyorlar..üçüncüsüde Aldığınız ürün paralel ithalat olduğu için 3.dünya ülkeleri için ucuz yollu s3 vesair gibi telefonları ucuz yolla size orjinalmiş gibi satabiliyor olmalarıda muhtemel.dördüncüsü Pararlet ithalatla ilgili Gold 'un şikayetvardaki şikayetlerini incelemeniz yerinde olur...Güvenilir bir firma değil...

@02 Nis 2013 00:06 Telefon konusunu bilmiyorum ancak gold a.ş. den geçen sene hp dizüstü pc aldım 2 hafta kadar önce harddisk hatası verdi ve hp ücretsiz değişimi hemen sağladı baştada söylediğim gibi telefon konusunda gold a.ş. den bir alş yapmadım bilemiyorum.

daha çok düşer işte bu yüzden samsungu sevmiyorum. nokianın adını değiştirmiş hali 2013 de samsung oldu yeni bi cihaz cıkınca eskisini düşür babam düşür note 3 cıkınca note2de 1200e anca satılır .. iphone'u iphone yapan volkswagen gibi kendini 2.elde koruması değer kaybetmiyor arkadaş .

Ben ilk çıktığında 2000tl verdim...Şaka gibi 2.el piyasası bitik samsungun...Kullan çöpe at resmen...1 Nisan şakası gibi...9 ay sonra yarı fiyatına düşüyor.

stokları bitirme çabası s3ü sazan gibi 1800 fiyatlarında alanlara geçmiş olsun :)haha

e biz boşuna demiyoruz plastiğe bu kadar para verilmez diye. şimdiden geçirmişler olsun :)

çift çekirdekli 1.2 ghz 500 tl eder.

plastik falan diyorsunuz ama emeğe saygı duyun arkadaşlar sizden bu özellikler doğrultusunda bir telefon yapmanızı isteseler ne yapardınız ? tenkit etmek her zaman an kolayıdır.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir