Google Earth'e yeni 3D görüntüler eklendi

Google Earth'ün masaüstü sürümü, sadece Android ve iOS'da olan bu özelliklere sonunda kavuştu!

  • Zeynel A. Öztürk
Google Earth'e yeni 3D görüntüler eklendi

Google, ünlü yazılımı Google Earth'ün PC sürümünde yaptığı güncelleme ile one daha önce sadece mobil sürümde bulunan bazı özellikleri ekledi. Bununla da kalmayan güncelleme, yeni bir tur kılavuzu işlevi içeriyor.

Google Earth 7, artık Boulder, Boston, Charlotte, Denver, Lawrence, Long Beach, Los Angeles, Portland, San Antonio, San Diego, Santa Cruz, Seattle, Tampa, Tucson, Rome ve  San Francisco Bay Area'nın 3D görüntülerine sahip. Bunun yanında Avignon, Fransa; Austin, Texas; Münih, Almanya; Phoenix, Arizona; ve Mannheim, Almanya'daki metropol bölgelerden 3D görüntüler içeriyor. Eklenen 3 boyutlu görüntüler, Android ve iOS için sunulan Google Earth'de bulunanlar ile aynı.

Google Earth 7'deki diğer bir yenilik ise turları aramaya gerek kalmadan, o an baktığınız alandaki turları küçük resimlerle vurguluyor. Bir tura katıldığınızda, yakın tarihi ve kültürel yerler size gösteriliyor. Google Earth'de bu tür 11.000 tur bulunuyor.

İndirin: Google Earth 7 (Windows, Mac; ücretsiz)

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

çalışmıyor her yer dağ

türkiyede bi binayı 3 boyutlu yapsalar şaşardım.

Yıldız ekleyebiliyor muyuz? Eklediğimiz yıldıza isim verebiliyor muyuz? Google bu konuda acaip bi kıllık içinde. :)

gala s2 eart yüklenemiyor

google earth`ı yayınlanan fotoğraftaki gibi yapmak için ne yapmak lazım? bunu soruyorum çünkü ben google earth`da soldaki menüyü kaldıramıyorum

güncellemeler keşke iyice test edildikten sonra yayınlansa , güncellemeden sonra program çalışmıyor ve bilgisayarı kitliyor ,programı kaldırmak zorunda kaldım

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play