Haftanın performans Notebook'unu seçtik!

Yüksek performans, yüksek çözünürlük; ince, şık ve hafif kasa... Hepsi bu dizüstünde...

Haftanın performans Notebook'unu seçtik!

"Dünyanın en yüksek çözünürlüklü dizüstü bilgisayarı" olarak tanıtılan Apple'ın performans notebook'u Macbook Pro Retina, özellikle retina ekranıyla büyük beğeni topluyor. 2880x1800 piksel çözünürlük sunan ekranının yanı sıra ince ve hafifliğiyle de dikkat çeken Apple Macbook Pro Retina, sahip olduğu teknik detaylarla da iddialı.

Öncelikle alüminyum tasarımıyla dikkat çeken Apple Macbook Pro Retina, ince ve hafif tasarımlardan hoşlanan kullanıcılar tarafından tercih edilebilir. Ancak bunun yanında teknik değerleriyle de profesyonellere hitap eden Apple Macbook Pro Retina, üzerinde Intel Core i7 ailesinden 2.4 GHz hızında çalışan bir işlemci bulunduruyor. Böylece yüksek performansı hedefleyen cihaz, 1 GB'lık Nvidia GT650M ekran kartıyla da iddialı. 8 GB DDR3 bellek kapasitesiyle de gerekli desteği gösteren Macbook Pro Retina, 256 GB SSD ile maksimum performans ve veri güvenliği sağlıyor. 7 saate kadar pil ömrüyle de iddialı olan dizüstü bilgisayar, profesyoneller tarafından yakından incelenebilir.

Dizüstü satın alma rehberiyle size en uygun dizüstünü bulun

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

kaç bin dolarcık?

@06 Ağu 2013 22:02 13 inç 1499$, 15 inç 2199$.

türkiyede apple bilgisayarlar yavaş yavaş ucuzluyor artık.

2880*1800 hem de macbook ( notebook ) sınıfında müthiş, 27 inç monitörde 1080 kullanılırken ve daha yeni yeni yüksen çözünürlüğe geçilirken, tüm özellikleri geçtim de o ekranı çok merak ediyorum.

Ağzıyla kuş tutsa almam. f/p yerlerdedir :) 5 bin dolarcık..

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play