happn'den Facebook Açıklaması Geldi!

happn: "Facebook'un yeni tanışma özelliğini duyurması sektör için güçlü bir sinyal".

happn'den Facebook açıklaması geldi!

"Facebook'un yeni tanışma uygulamasını duyurmasının, tanışma uygulamaları sektörünün ulaştığı olgunluğu ve dijital hizmetler içindeki önemini ortaya koyan önemli bir gösterge olduğunu düşünüyoruz.

Facebook'un yeni özelliğini açıklayarak tanışma dünyasıyla ilgilendiğini duyurması sektörünün ulaştığı olgunluğu ve dijital hizmetler içindeki önemini ortaya koyan önemli bir gösterge olduğunu düşünüyoruz.

Kısa zaman önce içinde kaldığı tartışmaları ve flört ile ikili ilişkiler gibi konuların son derece özel ve gizli bir alan olduğu gerçeğini göz önüne aldığımızda, Facebook'un tanışma uygulaması dünyasına girme isteğini duyurmak için seçtiği zamanlamayı şaşırtıcı buluyoruz.

Biz happn olarak, sektörde bağımsız bir oyuncu olarak büyümemizi sürdürecek ve dünya çapında konumumuzu güçlendireceğiz.

İster eski ister yeni olsunlar, rakiplerimizin varlığının, sunduğumuz hizmetin özünde yer alan "gerçek dünyayı flörtün büyüsüyle birleştirme" amaç ve taahhüdümüzü pekiştirdiğine inanıyoruz.

'Yollarınızın kesiştiği kişileri bulun' vaadimizle bu akımı başlatan şirket olarak bu benzersiz deneyimi duyurduğumuz 2014 yılından bu yana, happn olarak kullanıcılarımızın mahremiyetini ve kişisel verilerinin güvenliğini koruyarak onlara yenilikçi hizmetler sunmaya devam ediyoruz."

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz