Hem eğlenin hem gelen kutunuzu boşaltın!

Bu oyun sayesinde hem eğleniyor hem de ağzına kadar dolmuş gelen kutunuzu boşaltabiliyorsunuz...

Hem eğlenin hem gelen kutunuzu boşaltın!
Dolup taşan gelen kutunuzdan hızlı bir şekilde kurtulun...

E-posta kutularınız dolup taşıyorsa ve hepsini teker teker işaretlemek suretiyle gelen kutunuzu boşaltmak sizin için oldukça sıkıcı geliyorsa, Baydin isimli firmanın tam size göre bir oyunu bulunuyor.

Oyunu oynamak için öncelikle emailga.me isimli siteyi ziyaret etmeniz ve buraya Gmail adresinizi ve şifrenizi vermeniz gerekiyor. Bunu yapmakta herhangi bir çekince görmüyorsanız oyunu oynamaya hemen başlayabilirsiniz.

E-posta kutusunu boşaltma oyunu size her e-posta için kısa bir süre veriyor. Bu süre içerisinde ne yapmak istediğinize karar veriyorsunuz. Seçenekler arasında; arşivlemek, silmek, cevaplamak ve bumerang yapmak bulunuyor. Her seçenek için site size değişik puanlar sunuyor, bumerang seçeneği sonucunda e-postayı daha sonra bir zaman içerisinde ne yapacağnıza karar vermek üzere yolluyorsunuz. Bu şekilde puan kaybettiğiniz için bu seçenek pek önerilmiyor. Cevaplamayı seçerseniz oyun size artı zaman sunuyor ve bu zaman içerisinde e-postaya cevabınızı yazıyor ve bu şekilde de yüksek puanlar kazanıyorsunuz.

Kazandığınız puanları Twitter'dan arkadaşlarınızla paylaşabiliyorsunuz ancak oyunun asıl amacı tabii ki puan kazanmak değil ağzına kadar cevaplanmayan e-postaların ortadan eğlenceli ve hızlı bir şekilde kalkmasını sağlamak.

Gökay Özbudak

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

Ne kadar güvenli. Malum sitenin girmiş olduğumuz bilgileri başka amaçlar için kullanmayacağını nereden bileceğiz.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir