HP, Yeni ve İddialı iPAQ' i rw6815 ile Piyasada

PDA, Windows Mobile 5.0, cep telefonu, kamera, kablosuz bağlantı, müzik çalar bir arada

5,8x1,9x10,2 (cm) boyutlarında ve 140 gram ağırlığında olan HP iPAQ rw6815, oldukça başarılı bir cep bilgisayarı. Cep telefonlarının konuşma, e-posta alışverişi ve hızlı internet bağlantısı özelliklerini barındıran ürün, GSM' in yanısıra GPRS/EDGE, Wi-Fi ve Bluetooth üzerinden iletişim olanağını da sunuyor.

Microsoft Windows Mobile 5.0 Phone Edition işletim sistemi kullanan ürün, Direct Push teknolojisini destekleyen mesajlaşma özelliği ise kullanıcıların e-postalarına kolayca ulaşabilemelerini sağlıyor.

HP iPAQ rw6815, 2 megapiksel entegre HP Photosmart dijital fotoğraf makinesi ile yüksek kalitede dijital fotoğraf ve video çekilebilme imkanı sağlıyor. Ayrıca entegre çift hoparlörü sayesinde stereo müzik de dinlenebiliyor. Üründe müzik dinlemek ve video izlemek için Windows Media Player 10 Mobile kullanılıyor.

Yanında birçok lisanslı yazılımla gelen iPAQ, teknoloji marketlerde oratalama 1150YTL fiyat etiketiyle satılıyor.

Cenk Yapıcı

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

cihaz süper 2 gün önce aldım. kasa biraz nazik amma idare eder. :)

sony ericson p990i ye göre dahamı iyi sizce?

merhaba bu urunu aldım ve kullanmaktayım ancak sıkıntıdılarıvar kamera cep tel gibi guzel cekmiyor ve ses seviyesi cok düşük ayrıca içine yüklediğiniz mp3 çalardaki parçaları ses olarak telefona atama şansınız yok .makinanın cep telefonu özellikleri oldukca az bence alınırken iyi şekilde incelenmeli
tşk.

vpn varmıdır bunda?

çok güzel bir telefon ben alalı 6 ay oldu ve memnunum cep tele fonundan çokdaha üstün.tamam kamera ve ses iyi olamaya bilir ama biraz telefon hakkında internette arama yapın hemen bi bakmayla karar verilmez.arkadasım yazmış zilsesi olarak atama yapmıyo diye bütün kişilerine tek tek atama yapabilirsin biraz kurcalarsan öğrenirsin.ve dahası bir sürü program var bu telefonlar için mesela,uzaktan kumanda,bir vidyo oynatıcı var bütün formatları destekleyen,msn ye anında bağlana bilirsin,film yada bir kılıp hemen hprw6815,ne at hiç bir formata çevirmeden boyutu hangi formatta olduğu önemli değil her seyi gösterir ve çalar.tabi boşuna dememişler cep bilgisarı diye demi.3 sn geç çalıyor onada var çare herşeyin var çaresi yeterki araştırın.biraz uzun oldu ama iyi oldu.

bende yeni aldım usbde hiçbişey yükleyemiyorum buna
yaa
yardım edersınız sevinirim

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir