HTC gerekeni yapıyor

Telefon piyasasına girdiği andan itibaren adını duyuran HTC, kullanıcılarının yüzünü güldürüyor.

  • Ertuğrul Süngü
HTC yerinde durmuyor.
Beklemek istemeyen kullanıcılar, kendileri güncelleme yapabilecekler.

Cep telefonlarına farklı bir soluk getiren HTC, üst sınıf telefonlarından bir tanesi olan HTC EVO 4G'ye yeni bir güncelleme yapacağını duyurdu.

Android 2.2 olarak duyurulan güncelleme, üç Ağustos günü kullanıcılarıyla buluşacak. Kullanıcılarına direk olarak gelecek mesajla birlikte kurulumu otomatik olarak yapılacak olan güncelleme, aynı zamanda "HTC Software Update" sekmesinden de herhangi bir mesaj beklemeden yapılabilecek.

Güncellemeyle beraber birçok yenilik de kullanıcılarını bekliyor olacak. Öncelikle bir widget eklentisi bulunacak, telefonun kamerasını sıkılıkla kullanan kullanıcılar içinse "Flashlight" modu geliyor. Video çekenleri de unutmayan güncelleme, video çekme özelliklerini de güncelliyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

neden ürünün gerçek resmini koymuyorsunuz anlamıyorum.

Uzun zamandır HTC'ye ilgi duyuyorum ama fiyatları pahalı ne yazık ki:( ve eskiden nokia gibi her geçen gün yeni model çıkarıyolar tek farklı yeni modellerinin genellikle daha güçlü olması yani bi telefona 1000tl verip 2 ay sonra daha iyisi 1100 veya 1200 olursa bana biraz koyar:)

HTC iyi güzel telefonda Türkiye'de satılmayan hatta kaçak getirilse bile şebeke yapısından dolayı çalışamayacak bir modelin yazılımının güncellenmesi pek haber değeri taşımıyor kanımca. Chip biraz zorlama bir haber mi yapmış acaba???

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play