IE8 Beta 2 Ağustos'ta Türkçe olarak gelecek

Ağustos'ta çıkacağı açıklanan IE8'in 2. beta sürümü birçok dille birlikte Türkçe olarak da sunulacak

IE8 Beta 2 Ağustos'ta Türkçe olarak gelecek
IE8 Beta 1 2 milyondan daha fazla indirilmiş

Sadece üç dil olarak çıkan Beta 1'den sonra büyük bir adım atarak 20 dilden fazla test olanağı sağlayacağını söyleyen IE Grup Program Yöneticisi Tony Chor, IE8 beta 2 için de bir çok yeniliğin ekleneceği ve beta testçilerini dinlediklerini belirtti.

Microsoft IE blog'da, tam CSS 2.1 desteği ve çok daha hızlı script performansıyla birleştireceklerini belirtirken, özellikle geliştiriciler için çok daha yetenekli araçları sunacaklarını belirtiyorlar. Özellikle yeni Aktivities ve Web Slices'la ilgili daha detaylı işleme yeteneği sunacak IE8 Beta 2, Ağustos'ta indirilmeye sunulacak.

Mart'ta çıkan IE8 Beta 1 toplam 2 milyon kez download edildi.

CHIP Online Yorumu: Tam uyumluluk moduyla IE8 Beta 2 gün geçtikçe bizi heyecanlandırırken, Web Slices ve Activities'in Web'e neler kazandıracağını önümüzdeki günler gösterecek. Tabi ki Firefox 3.0 ve Opera 9.5 bu süre zarfında çıkmış olacak. Bakalım IE takımı bizi performans konusunda şaşırtabilecek mi?

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

mozilla firefoxu tercih ederim

ilk betayı denedim.Beklemekde fayda var.Ne siteler hazır ne de ie.

ya arkadaşlar bana sanki biraz şöyle geliyor.bu internet explorer yükseldikçe daha yavaşlıyor gibi yada ben ayarlarını güzel yapamadım.neyse

sistemini baştan yüklemek isteyenlere ie beta.Sisteme bu kadar entegre olan programın betasını format zamanı gelmiş bilgisayarlarda denemek lazım.

Format atma zamanı geldiğinde ilk betayı denemiştim ie 7 den farklı bir değişiklik pek göze çarpmadı en iyisi nihai sürümünü beklemek.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir