IFA 2013'ün en iyileri!

Galaxy Note 3, G Pad ve fazlası... İşte IFA 2013'te bomba gibi patlayan yeni canavarlar!

IFA 2013'te parlayan 45 yenilik!

En hızlı telefonlar, keskin görüntüleriyle büyüleyen televizyonlar ve heyecan verici yenilikler: Berlin'deki IFA 2013, tam anlamıyla teknoloji hayranlarına hitap ediyordu. Fuarda yaklaşık 1.200 firma, Cuma gününden itibaren sayısız ürün gösterdi.

CHIP Online olarak da yerinde, Berlin'de takip ettiğimiz IFA'da en önemli, en kritik yenilikleri yakından inceledik. Gelecek vadeden tüm bu yeni ürünleri sizler için derlediğimiz galerimizde görebileceksiniz.

IFA 2013'ten en dikkat çeken akıllı cepler, tabletler, Windows 8.1'lü ürünler, 4K TV'ler, kavisli TV'ler, yeni kameralar, ultrabook'lar ve fazlası galeri sayfalarımızda!

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

en iyisi Nokia 1520 almalı..hem Windows 8.1 sürüm hemde istediğin programı indir..tev.seyret..adobe ile istediğin videoyu aç.seyret. ve bilgisayarlar ile de EKO BAĞLANTILI.. andoiddeki bütün programlar tehlikeli..vurüslü ve sakat..bazı programların okuyucu yorumlarını okuduğumuzda ÇOK KÖTÜ KÜFÜRLER EDİYORLAR..DEMEKKİ ANDOİD Pragramcılar onları aldatıyor.ve dedikleri gibi program çıkmıyor.. ve ayrıca bu pragramı yükleme..bu programda vürüs var..bu Prag ram beşpara etmez.ve benzer TEMBİHLER VE UYARILAR ANCAK WİNDOWS,TA BÖYLE DURUMLAR YOKMUŞ..KULLANANLAR SÖYLÜYOR..(TELEFONLARI KULLANANLAR) HEM PRAGRAM AZ OLSADA İŞE YARAR PROGRAM İMİŞLER..YANİ BU PRAGRAM BEŞPARA ETMEZ,,VE BENZER OLAYLAR YOKMUŞ. ANDOİD AÇIK YAZILIM OLDUĞUNDAN HERKES BİŞEYLER KOYUYOR AMA ÇOĞU YARIM YANLIŞ VE İŞE YARAMAZ PROGRAMLAR ÇOK VARMIŞ..ADEDİ 800.000 OLSA NEYE YARARKİ..? MEŞHURİ SÖZ VARMIŞ....AZ OLSUN TEMİZ OLSUN..misali gibi. 1520 6 inç snapdragon 800 var..yani SONY ULTRA,DA NE VARSA, YANİ ACER S 2.DE NE VARSA YANİ LC G 2,DE NE VARSA W 1520,DE DE HEPSİ VAR VE ÖTESİ DE VARMIŞ. SAADECE KALEM DURUMU DAHA BELLİ DEĞİLMİŞ.. ................... İNŞALLAH BU ANDOİD.DEN MİLLET KURTULUR........... HEM WİNDOWS VE APPLE BÜTÜN TELEFONLARINA AYNI GÜNCELLEMEYİ GÖNDERİYORMUŞ..ANCAK SAMSUNG..SONY HTC..LC. KEYFİNE GÖRE VE İSTEDİKLERİ ÜST MODELE GÖNDERİYOR..ALTLARI HİÇ SAYIYOR..2 TELEFONDA ÇIKARINCA ÜSTÜ ALT SEVİYEYE GELDİĞİ İÇİN ARTIK GÖNDERDİĞİ TELEFONADA GÖNDERMİYOR.. YANİ MİLLETİ ENAYİ YERİNE KOYMUŞ BU TELEFON ÜRETİCİLERİ.. .................. VE HEMDE WİNDOWSTAN PROGRAM İNDİRİLMİYOR,,ÇÜNKÜ UYUM SAĞLAMIYORMUŞ.. EN İYİSİ BİLGİSAYARIN KULLANDIĞI DİL OLMALI..TELEFONUNDA..AYNI DİLİ KULLANMALI..YANİ WİN..8.1 ............... ANDOİD,İN 500.000 PROGRAMI VARMIŞ,AMA YÜZDE SEKSEN ARIZALI VE HATALI VE VÜRÜSLÜ İMİŞ.. ÇÜNKÜ GELEN BİŞEY KATIYOR..GİDEN BİŞEY KATIYOR.. ÇORBA VEYA AŞÜRE GİBİ OLUYOR...BUNDAN SAĞLIK BEKLENİRMİ? GEL KARDAŞŞŞ..GEL WİNDOWS,A RAHAT ET..!!! vindovscular diyor.

@17 Eyl 2013 22:59 Caps lock tuşun bozlumuş galiba

@17 Eyl 2013 22:59 Arkadaşım zaten her tarafta fanboylar var birde microsoft fanboyları çıkmasın. Buraya bu kadar yazı yazacağına önce bir araştırsaymışsın. Senin dediklerin Android Gingerbread'den kalma. 1) Google Play'deki uygulamaların %90.78'i kullanıcılar tarafından beğeniliyor. 2) Android'de 500.000 değil 850.000 uygulama var. 3) Cinsellik içeren uygulamalar sadece %1'de. 4) Droid Dream'den sonra Android'den şu ana kadar hiç bir virüs krizi yaşanmadı. 5) Android açık kaynak yazılımıdır ama tek geliştirici şirket Google'dır. 6) Windows virüslerinin Android'den daha az olduğunu söyleyince gülme krizine girdim diyebilirim. Android, linux çekirdekli bir işletim sistemidir. Windows'ta linux'un 120 katı kadar virüs var (wikipedia). 7) Android C++ yazılım dilini kullandığı için windows'tan çok daha güvenli Saygılar...

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir