iOS 14'e Yeni Bir Çoklu Görev Arayüzü Gelebilir

Paylaşılan bir video, üç ay sonra ortaya çıkacak olan iOS 14'ün yeni bir çoklu görev arayüzüne sahip olabileceğini gösteriyor!

iOS 14'e Yeni Bir Çoklu Görev Arayüzü Gelebilir

Apple, başlamasına üç ay kalan geliştirici konferansı WWDC'de işletim sistemlerinin yeni sürümlerini gösterecek. Bunlar arasında, hakkında yeni dedikoduların geldiği iOS 14'te var.

iOS 14'ün varsayılan uygulamaları değiştirmenize izin vereceğini duymuştuk. Şimdi ise 91mobiles, iPadOS'takine benzeyen bir çoklu görev arayüzünü paylaştığı videoyla gösterdi. Yeni arayüz, şu anki kaydırmalı arayüz yerine uygulamaları bir ızgara üzerinde gösteriyor. Arayüzün iPad'dekinden farkı ise bu ekranda Control Center'ı görmemeniz.

iOS 14 multitasking [Exclusive video]iOS 14 multitasking [Exclusive video]
iOS 14 multitasking exclusive video Read more: About Us: 91mobiles.com is the largest gadget research site in India that provides tools, reviews & rich content to help people decide which gadget best suits their needs. The platform also helps users to find best prices/offers for the gadgets. For questions and queries, you can connect with me on: Instagram: Twitter: For the latest news, reviews and updates subscribe to 91mobiles: Subscribe to our channel - Go to our website - Like us on Facebook - Follow us on Twitter -

Ocak ayında çıkan bir söylentiye göre iOS 14'ü iOS 13'ü destekleyen tüm cihazlara yüklemek mümkün olacak. iOS 13 iki iPhone neslini dışarıda bıraktığından, Apple bu sene kırpma işini ertelemek istemiş olabilir.

İşletim sisteminin yeni sürümünün WWDC'te tanıtılmasının ardından birkaç ay beta aşamasında kalması ve eylülde yayınlanması bekleniyor.

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play