iPad 2'yi "yeni iPad" diye yutturdular ve...

iPad 2'yi yeni iPad sanan; üstelik ona övgüler yağdıran bu insanlar sizi de güldürecek...

Apple'ın iPad 2'sini size "yeni iPad" diye tanıtsalar ve fikirlerinizi sorsalar ne derdiniz? Teknolojiyi yakından takip eden bir kullanıcı olarak bu oyuna düşmeyeceğinizi biliyoruz. Ancak Gizmodo, bir grup kullanıcıya iPad 2'yi "yeni iPad" olarak "yutturdu" ve onlardan oldukça olumlu yorumlar aldı.

Apple, yeni iPad'i tanıtmak için ve eski iPad'inizi güncellemeniz için reklamlara büyük önem veriyor. Ancak bir grup Gizmodo'lunun,videomuzda izleyebileceğiniz kendi iş yerinde kendi çalışanları gerçekleştirdiği testinde farkın anlaşılmadığını gözler önüne seriyor.

Gizmodo, iPad 2'yi "yeni iPad" diye tanıttı ve bakın deneyenler ne dedi... Videomuzda izleyin.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

daha gizmodo çalışanları anlayamıyorsa sıradan kullanıcıları düşünemiyorum :) ebay, amazon vs sahtekarlarla dolacaktır

Neden sadece bayanlar yutmuş acaba :))

evet bayan diyince kendini kibar zanneden ziyaretçi "kadınları" güya eleştirmiş kendi kafasına göre. erkek derken bay demez ama kadına gelince bayan der ve kibar olur. anlamamış olabilirler gayet.

Ben bişey demiyorum artık ya, adamlar aşmış. Hani dalga geçiliyordu böyle Apple simgesini neyin üstüne koysan yok satar diye, ciddi ciddi gerçek olabileceğini düşünüyorum.

"evet bayan diyince kendini kibar zanneden ziyaretçi "kadınları" güya eleştirmiş kendi kafasına göre. erkek derken bay demez ama kadına gelince bayan der ve kibar olur. anlamamış olabilirler gayet."

Bayan cinsiyeti belirten bir kelimedir, ingilizce "female" kelimesinin karşılığıdır, kadın ve kız kelimeleri ise ayrıca yaşı belirtir. Bu bayanlara! bayan denmemesi olayı nereden çıktı, kim herkese yedirdi bunu anlamadım... Bu arada ben de bir bay ım, istediğin kadar bana bay diyebilirsin, gücenmem...

Apple logosunu çöp poşetinin üzerine koy 1000 tl ye sat günde 1000 tane
satar zengin olursun :) (sanki apple de bir şey var.)

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir