iPhone 7'yi tıraş ederseniz ne olur? İşte sonuç!

Kendine özgü tasarıma sahip bir iPhone 7 sahibi olmak isteyen bu kullanıcı, bakın iPhone 7'sine neler yaptı neler...

Oynat iPhone 7'sini "tıraş" etti! Kendine özgü tasarıma sahip bir iPhone 7 sahibi olmak isteyen bir kullanıcı, bakın çareyi nede buldu...

iPhone 7 ne kadar çok konuşulsa da, ne kadar yenilikçi olduğu tartışılır. Özellikle tasarımıyla, iPhone 6S'e kıyasla çok az bir farklılık gösteren iPhone 7, genel görünüm itibariyle büyük benzerlikler taşıyor. Hatta iPhone 7'yi, iPhone 6S sanmanız olası. Elbette Jet Black rengine sahip değilse... Zira bu renk iPhone 7'ye özel olarak hazırlanmış.

iPhone 7 satın alan, fakat diğer kullanıcılardan farklılık yaratmak isteyen bir kullanıcı, çareyi tasarımını özelleştirmekte bulmuş. Peki, bunun için ne yapmış dersiniz? iPhone 7'sini tıraş etmiş!

Tıraş sürecini Youtube'da ParipateticPandas isimli kanalına eklediği hemen yukarıdaki videoyla paylaşan kullanıcı, gerçekten de sonuç itibariyle dünyada eşi benzeri olmayan özel iPhone 7 tasarımını yapmış. Sonuç gayet başarılı. Telefonda en ufak bir sorun yok, çalışır durumda.

Fakat aynı şeyi, kısa bir süre önce yine özelleştirilmiş tasarıma sahip bir iPhone 7 sahibi olmak isteyen Youtube kullanıcısı TechRax için söyleyemeyeceğiz. iPhone 7'den kaldırılan kulaklık girişini "matkapla" geri getirmeye çalışan TechRax, tasarım olarak belki aynı etkiyi yaratmayı başarmış, fakat işlevsellik 0. Evet, kulaklık girişi çalışmıyor...

Ercan Uğurlu

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

on numara bes yildiz

İyice cilala parlat, cilala parlat yapsa o zaman çok daha güzel olur.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir