iPhone 8 Türkiye'de Satışta!

iPhone 8 Türkiye lansmanı gerçekleşti ve telefon Türkiye'de satışa girdi.

iPhone 8 Türkiye'de satışta!

iPhone 8 Türkiye lansmanı gerçekleşti ve telefon Türkiye'de satışa girdi. iPhone 8'i almak için Apple Zorlu mağazasını ziyaret eden misafirler Today at Apple kapsamında iPhone'nun yeni nesli iPhone 8 ve iOS 11 ile ilgili canlı demoları seyredebilecek ve bilgi alabilecekler.

Bu hafta sonu, 21-22 Ekim tarihlerinde ise iPhone'un temel bilgileri, iPhone ile video ve fotoğraf çekme etkinlikleri yapılacak. 

Fotoğraf çekmeyi seven misafirler için Apple Zorlu'da ayrıca bir Fotoğraf Yürüyüşü gerçekleşecek. "Sokak Stili Fotoğrafçılığı" adını taşıyan yürüyüş etkinliğinde iPhone'unuzla sokak stilini nasıl yakalayabileceğinizi keşfederken, fotoğrafçı Bill Cunningham'dan ilham alan teknikler öğrenecek, The Times of Bill adlı filmden bir parça izleyeceksiniz.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

Popüler sitelerde yeni doğmuş bebek adları listeleri yayınlanıyor ya, Bu Ayfon'dan iyi bir kız ismi olur, hani Ayça, Aysel, Aynur, Ayten vs. gibi.. Hayırlı olsun bebeğinize ne ad taktınız, - Ayfon oğlumuz olursa onuda OLCE (OLG) koyacaz... Halen ilk serisi Iphone S3 kullanıyorum bozulmadıkça bir üst seriye geçmeyecem and içtim.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost