La Casa De Papel 5. sezon ne zaman yayınlanacak? Tarih belli oldu!

Netflix'in sevilen dizilerinden La Casa De Papel'in 5. sezonu ne zaman yayınlanacak? sorusu yanıt buldu. 2 cilt halinde yayınlanacak olan yeni sezon bölüm tarihleri ile ilgili detaylar şu şekilde...

La Casa De Papel 5. sezon ne zaman yayınlanacak? Tarih belli oldu!

La Casa De Papel 5. sezon ne zaman yayınlanacak? sorusu merak konusuydu. Heyecanla beklenen dizinin yeni sezon tarihi ile ilgili açıklama geldi. Yapılan açıklamada "La casa de papel 5. Kısım, her biri beşer bölümden oluşan iki parça şeklinde izleyici ile buluşacak. 1. Cilt, 3 Eylül'de; 2. Cilt ise 3 Aralık 2021'de yayınlanacak." ifadelerine yer verildi.

La Casa De Papel Dizisi Konusu

la casa

İspanya Merkez Bankası'nda 100 saatten fazla bir süredir kapana kısılan Çete, Lizbon'u kurtarmayı başarmıştır ancak ekipten birini kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşar. Sierra tarafından esir alınan Profesör'ün ilk defa bir kaçış planı yoktur. Başka hiçbir şeyin ters gitmeyecekmiş gibi göründüğü dakikalarda bankaya şimdiye kadar karşılaştıkları her şeyden çok daha güçlü bir düşman gelir: ordu. Soygun olarak başlayan her şey savaşa dönüşürken, tarihteki en büyük soygunun sonuna yaklaşıyoruz.

 La Casa De Papel 5. Sezon Fragmanı

La Casa de Papel: 5. Kısım | Tarih Duyrusu | NetflixLa Casa de Papel: 5. Kısım | Tarih Duyrusu | Netflix
Bu sadece bir kavga değil, savaşın ta kendisi. Direniş geri dönüyor! İlk beş bölüm 3 Eylül, son beş bölüm 3 Aralık 2021’de. #LCDP5 #LaCasaDePapel #Netflix #TanıtımFragmanı #TarihDuyurusu Abone ol: Netflix Hakkında: Netflix, 190'dan fazla ülkede 208 milyon ücretli kullanıcının farklı türlerde ve dillerde diziler, belgeseller ve sinema filmleri izlediği, dünyanın eğlence odaklı lider yayın hizmetidir. Üyeler yayınları istedikleri kadar, istedikleri zaman, istedikleri yerde, internete bağlı tüm ekranlarda izleyebilirler. Yayınların tamamını reklamsız olarak ve herhangi bir taahhütte bulunmadan oynatabilir, durdurabilir ve daha sonra izlemeye devam edebilirler. INSTAGRAM: FACEBOOK: TWITTER: La Casa de Papel: 5. Kısım | Tarih Duyrusu | NetflixürkiyeOfficial

"Final Hissi Yaratmak İçin Elimizden Geleni Yaptık"

Dizinin yaratıcısı Álex Pina, paylaşılan tanıtım fragmanı ile birlikte final sezonu için şunları söylüyor: 

"Salgının ortasında 5. kısmı yazmaya başladığımızda, on bölümlük sezondan bekleneni değiştirmemiz gerektiğini hissettik ve ilk ciltte sezon finali veya dizi finali hissini yaratmak için elimizden gelen her şeyi yaptık. Son derece agresif bir tarzda çalışmaya karar verdik ve Çete'yi işin başına getirdik. 2. ciltte daha çok karakterlerin duygusal durumuna odaklanıyoruz. Bizi doğrudan ayrılmalarına bağlayan duygusal haritalarında bir yolculuğa çıkıyoruz."

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz