Levi's'tan Cep Telefonu

Ünlü giyim firması Levi Strauss & Co. bu yıl Eylül ayında çıkacak telefonunu duyurdu

  • Cenk Yapıcı

Ünlü giyim firması Levi Strauss & Co. yeni tarz mobil telefonunu dünyaya duyurdu. Büyük yankı uyandırması beklenen habere göre Levi's, giyim tarzından sonra yepyeni bir cep telefonu tarzı oluşturmayı hedefliyor.

19 Haziran'da Paris'ten duyurulan Levi's cep telefonu basın bülteni, gençlerin kendi aralarında video ve resim alışverişi yapabileceği, kaliteli müzik dinleyebileceği ve iyi resim çekebileceği bir cep telefonu. Parlak ve karizmatik bir çelik kasa ile sunulacak olan telefon, Eylül ayında metalik gümüş, metalik siyah ve metalik kahve rengi renk seçenekleriyle kullanıcıların beğenisine sunulacak.

Okuyucu Yorumları

Toplam 19 Yorum

Daha neler duyacaktım.Kot üreten bir firma cep telefonu üretiyor.Tabiki satmaz.Niye bu kadar uğraşırlarki?

noluyo yaa şaşırmış bunlar :D

tutmaz bence nokia nın karşısında kimse duramaz...

Sadece marka bağımlıları ilgi gösterecektir.Yalnızca Telefon almak isteyen birinin gidip de levis telefon alacağını sanmam.

tasarimi kotu,onun disinda ozellikleri bakiminda bana ne gibi bir farklilik sunuyor?dgier telefonlarla ayni,,en azindan levi,s in kendini anlatan bir tasarimi olsaydi daha iyi olurdu mesela telefona tekstil malzemesi veya kendi stillerini anlatan bir detay koyabilirlerdi.

iphone ortalığı silip süpürcek bunlar nelerle uğraşıyor

Bence her firma uzmanlaştığı alanda ilerlemeli.Bu cep telefonunu uzman kuruluşlara yaptırtacaklarsa tamam, ama doğrudan Levi Strauss&Co. firması üretecekse, bence çok da doğru olmaz.

Birde tutmasını ümit ediyordurlar. Olmaz o iş.

asus'un, toshiba'nın cep telefonlarına bile acaba ile yaklaşırken, elektronik'le uzaktan yakından alakası olmayan bir firmanın bunu yapmasındaki amaç ne... tutmaz... çok az satar, promosyon mu yapıyor bunlar?

bu durumda tutması mümkün baksanıza özelliklere ama bir giyim firması olarak teknolojide neişi var anlamadım yoksa odamı DÜNYAYI elegeçirmeye çalışanlardan?

tuncab sana katılıyorum, herkes anladığı konuda çalışmalıdır. Ne de olsa markamız var, yaptıklarımızı satabiliriz tarzındaki bir politika kimseye bir yara sağlamaz. Tabi bu iş konusunda uzman bir ekip toplayıp, kalıcı olarak bu ürünü üretmek istiyorlarsa bence bir sorun yok, ancak sadece ününden faydalanıp ne kadar satarsak kardır mantığıyla hareket ediyorlarsa ona da diyecek bişeyim yok. Söz tüketicilerde!

jeans sektörü bitti şimdide cep telefonu piyasasına mı :D ne hikmetse porsche de bunu yaptı.her horoz kendi çifliğinde öter derler.

marka takıntısı olanlar havada kapar bunları :p

iphone gelecek diye levi's telefon üretmesin mi?
Hotmail , yahoo varken gmail nerden çıktı demedi kimse.
Yamaha'nın binlerce çeşit ürünü var.
Bu kadar ön yargılı olmayalım telefona bakalım.
Ayrıca her ürünün bir alıcısı vardır

hacı oğluda yakında cep telefonu üretir

501' serisinden yediğimiz kazık yetmedi bi de telefonunu alalım oldu

bakalım becerebıleceklermı boyle bır ataga sağlam butce ile giriş yapmak zorundalar ya tutarsa dedıler girdiler aslında fiatları diğer telfnlarda asagıya da ve aynı özelliklerı sunabılırlerse tutarda

siz gidin kıyafetlerinize bu piyasalarda fazla tutunamazsınız siz

Sen de yorum yaz