LG G4, Snapdragon 810'la gelecek!

LG'nin 2015 amiral gemisi telefonu, son söylentilere göre bu "büyük" özelliklerle gelecek!

  • Zeynel A. Öztürk
LG G4, Snapdragon 810'la gelecek!

LG'nin yeni amiral gemisi telefonuna ait yeni bilgiler, internete sızdı. Gelen bilgiler doğruysa, bizi çok güçlü bir LG G4 bekliyor olabilir.

Qualcomm'un Snapdragon 810 yonga setinde yaşanan sorunlar, onun geleceğini şüpheye düşürse de gelen son bilgiler, LG G4'te Snapdragon 810'un kullanılacağını söylüyor. Yeni sızıntıya göre LG G4, 3GB RAM, 16 megapiksel arka kamerayla gelecek.

Sızıntının kaynağının Android 5.0 Lollipop döküm dosyası olduğu söyleniyor. Sistem bilgilerinin yer aldığı bu dosyadan, cihazın Android'in en son sürümüyle geleceği de anlaşılıyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

bu işten çok bit yeniği çıkacak gibi hadi hayırlısı bakalım.bir yandan samsung 810 ısınma şikayetlerinin arkası kesilmiyor. xiaomi 810 lu tanıtımı yapıyor,şimdi de lg 810 diyor.qualqom gıcığına samsunga ısınanlardan mı veriyor :) yoksa başka bir film döndürüp arasını fazla açmadan 810 lu işlemcilerin 2. verisyonlarının zeminini mi hazırlıyorlar göreceğiz.

4 ram yok..kalem yok.. eski tas eski hamam.. bunlar yoksa bizden para da yok.!! eskiye devam..!! note 1.e

Ne lg nin ne xiamoi baska bir chipset kullanamaz cunku kendi islemcileri yok samsung un kendi islemcisi var ve 14 nm ye gectiler qualcommlar ilk partiler 20 nm yazin 14 nm ye gecicek diyorlar bence samsung un farkli bir isletim sistemine ihtiyaci var windows mu olur qnx mi olur yoksa tizen mi :(

@17 Oca 2015 14:03 LG'nin yaklaşık 3 ay önce çıkarmış olduğu NUCLUN adında işlemcisi var..! yanlış bilgi vermeyin.

lg g2 imle bir kaç sene kafamda cebimde rahat. bize yeni şeylerle gelmelisin lg...

Ne yaparsanız yapın ama asla telefonu inceltip bataryayı küçültmeyin. Kalınlığı 1 cm olsun razıyım, artık günü çıkaramıyor telefonlar. Akşam olduğunda ne yapacağımızı şaşırıyoruz

Xiaomi mi4 ile 2.5 gunu cikariyorum.

Sen de yorum yaz