Metal, daha iyi bir Galaxy S5 yolda mı?

Metal kasalı bir Galaxy S5 bekleyenler hayal kırıklığına uğradı. Ama şimdilik...

İddia: Galaxy S5'in metal modeli Galaxy F yolda!

Galaxy S5'in metal gövdeli bir modeliyle tanışabileceğimiz, Pazartesi günü yapılan tanıtım öncesinde birçok kez iddia edilmişti. Ancak Samsung, yine plastik bir Galaxy S5 tanıttı.

Kore'den gelen yeni söylentilere göre ise Galaxy S5'in özel, metal tasarımlı bir sürümü hala Samsung'un planları arasında. Ekran çözünürlüğü ve donanımları daha iyi olan bu model, Galaxy F ismi altında piyasaya sunulabilir.

Tamamen metal gövdeden oluşacağı iddia edilen "Project F", seçkin maddelerden ve Galaxy S5'e göre daha iyi donanımlardan oluşacak. 64-bit Exynos Infinity SoC işlemci de bu modelde yer alabilir. Cihazın sunacağı diğer işlevler arasında Galaxy S5'te olmayan optik görüntü dengeleme var. Bunların yanında Galaxy S5'in S4'ün çıkışına göre çok daha düşük bir fiyattan satışa sunulacağı söyleniyor. Gerçekten böyleyse Samsung, Galaxy S5'in daha iyi sürümü için "yer açmak" istiyor olabilir.

Bilgileri doğrulamanın bir yolu olmadığından, şimdilik tüm bu dedikodulara dikkatle yaklaşmakta fayda var.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 10 Yorum

Metal olmaz alerji yapar sevgili plastik severlerde.

O zaman s serisi artık amiral gemisi olmayacak demek mi oluyor bu?

Zaten Samsung'un s5'in donanımını düşük tutması böyle bir strateji uygulayacağı ihtimalini kuvvetlendiriyor! Bekleyeceğiz ve göreceğiz

yahu samsungun neyine metal üretmek ya. allah iyiliğinizi versin yani :)

uyanında balığa çıkalım taa SGS4 çıktığında açıkladılar (5) 2 versiyon olacak...

demek ki haksız degilmişim samsung s5i yetersiz özellik ve tasarımla tanıtmasının bi anlamı olmalı muhtemelen samsung galaxy s serisini baska bi modelle ihya etmeye çalışacak cünkü s5 ten kendimde dahil çok farklı özellik ve tasarım bekliyorduk umarım yanılmayız samsung ya bir sürpriz yapacak yada saçını başını yolmakla birlikte büyük bir kitlenin kaybını yaşıyacak

yaw he he metal samsung he...

samsung iphone kalitesinde metal yapacağım diye onuda eline yüzüne bulaştırır. nokia c6 gibi bişey yapar arka kapak metal geri kalan yerleri plastik. tek eğlence samsung :))

Bunu yapacagini tahmin etmistim samsung'un. Soyle olacak gs5 1800 tl gs 5 premium 2300 tl. Hadi premium alalim.

hee o zaman samsung galaxy s5 (c) mi çıktı? yakında s5 (s) çıkıcak yani yine apple çalması yine apple çalması...

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir