Microsoft'un fare yağmuru devam ediyor...

Laptop'unuz için yeni bir fare mi arıyorsunuz? Microsoft'un yeni faresi tam size göre olabilir...

Microsoft'tan Wireless Mobile Mouse 4000

ABI Research firmasına göre, yaklaşık 35 milyon adetlik pazar potansiyeliyle 2009'da satış patlaması yaratması beklenen netbooklar için doğru zaman geldi. Yeni araştırmalar, netbook'larını yanından ayırmayan kitlenin dizüstü bilgisayarlarını sürekli yanlarında bulunduranları sayıca ikiye katladığını gösterirken bu durum tüketicilerin yeni mobil aksesuar gereksinimlerini de artırıyor.

Microsoft BlueTrack Teknolojisi hava alanlarından, kafelere ve otobüsteki koltuklarına kadar hemen her yerde tüketicilerin günlük yaşam tarzlarına uyumlu olarak bilgisayarda üstün bir izleme performansı sunmak için yaratıldı. Bugün Microsoft Corp. Donanım Grubu, BlueTrack teknolojisini etkin bir şekilde kullanan ideal bir netbook yol arkadaşını açıklıyor; Wireless Mobile Mouse 4000. Bu fare, BlueTrack Teknolojisi'yle hemen her ortamda yüksek izleme performansı elde edebilmek için tasarlandı.

Microsoft ürün grubu pazarlama yöneticisi Sean Butterworth "Tüketiciler netbook, dizüstü bilgisayar ve akıllı telefonlar(smartphone) sayesinde bilgisayarlarını kullanma konusunda her zamankinden daha mobil bir yaşam tarzını tercih edebiliyor" diyor.

"Araştırma ekibimiz insanların bilgisayarlarını kullandığı farklı alanları ve yüzeyleri kapsamlı bir şekilde araştırdı. BlueTrack Teknolojisi tüketicilerin ihtiyacı olan her yerde3 üstünlüğünü kanıtlıyor. Wireless Mobile Mouse 4000 ile müşterilerimiz bu teknolojinin gücünü test edebilecek".

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

eee uygun fiyatı demişsiniz. kaç para bu meret?

Ben Logitech kullanıyorum nano alıcı vericiyi inanın laptoptan hiç çıkarmıyorum. 6 ay önce almama rağmen hala 340 gün pil ömrü var pillerde bildiğiniz duracell. microsoft ta çok kaliteli olsada yaklaşık aynı fiyata ilk aldığım kblosuz mouse masanın altındaki alıcı-verici ile bağlantı kuramadı. servise gitti servis alıcı vericiyi görünür biryere koyun uzağa koymayın dedi :D daha nereye koyacam anlamadım:D bide parmak kadar :D

Sen de yorum yaz

Bu konuda okuyacaklarınız
1
Microsoft'tan Wireless Mobile Mouse 4000
2
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir