Monitörlerin geleceğini konuştuk!

PC'lerimizin vazgeçilmezi monitörlerin geleceğinde ne var? Cevabı, işin ustasından aldık!

Philips'in en son monitörleri

Philips'in en son monitörleri

- Philips'in yeni monitör serisi hakkında kulağımıza heyecan verici haberler geliyor. Bize en son ürünlerinizden bahseder misiniz?

Tüketici pazarı için 144 Hz tazeleme oranına ve 1 ms tepki süresine sahip yepyeni bir oyun monitörünü henüz piyasaya sürdük. Bu monitör, oyun tutkunları için müthiş bir ürün. Çok yakında ise tüketicilere ve profesyonellere yönelik 10 nokta dokunmatik destekli bir monitör tanıtacağız. Bu monitörü daha önce IFA'da göstermiştik. 23 inç'lik IPS ekrana sahip bu monitör, Windows 8'le uyumlu, entegre bir kameraya sahip, MHL ve USB 3.0 dağıtıcısıyla geliyor.

Yeni Smart Touch All-in-One ekranımız ise geniş bir görüş açısı sunuyor ve Android'le çalışıyor. Üzerinde bir webcam, mikrofon, 4 portlu USB hub'ı bulunuyor ve yüksek hızlı internet bağlantısını destekliyor. Bu ürünümüzde çok yakında ortaya çıkacak!

USB docking monitör ise farklı markaların notebook'larını kullanan, ancak "yanlış" dock istasyonuna yatırım yapmak istemeyen kurumlara kusursuz bir çözüm sunuyor. Bu ürünümüz çıkalı bir süre oldu ancak hala ilgi çekici ve dikkate değer bir ürün. Monitörü notebook'unuza sadece bir USB (3.0) kablosuyla bağlıyorsunuz. Bu tek kablo, hemen çalışmaya başlamak için gerekli her şeyi, yani güç, video/veri sinyali ve LAN erişimini sunuyor.

Android tabanlı akıllı cep ve tablet PC kullananlara ise önümüzdeki aylarda Miracast monitörümüzü sunmaya hazırlanıyoruz. Miracast, telefonunuz ve monitörünüz arasında kablosuz bağlantı kurmanıza izin veriyor, böylece telefonun ekranını 23 inç'lik Full HD ekranda büyütülmüş olarak görebiliyorsunuz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

kahve yapan model çıkmadıkca artık üst düzey diyebileceğimiz herşey var , dahili webcam , hoparlör , hdmi ile tv izleyebilme , ps3 bağlama , dvi ile pc ve 3d gibi özellikleri barındıran asus , aoc gibi markalar piyasayı karşılıyor.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir