OKI, 5 renkli yazıcısını İstanbul'da tanıttı!

Yazıcıların önde gelen isimlerinden OKI, 5 renkli yazıcısını İstanbul'da tanıttı!

Farklı yüzeylere baskı yapabiliyor!

Farklı yüzeylere baskı yapabiliyor!
C711WT

OKI Data tarafından geliştirilen C711WT, ES9541 ile kağıdın yanısıra cam, kristal, seramik, kumaş, plastik, deri gibi çok çeşitli yüzeylere transfer kağıdı aracılığıyla baskı yapılabiliyor. OKI tarafından geliştirilen ve kendi alanında bir ilk olan 5 renkli yazıcı ES9541'in Good Design ve VISCOM ödülleri bulunuyor.

OKI Data tarafından geliştirilen  ES9541 modeli 5 renkli baskı yapıyor. Kendi alanında eşsiz olan bu yazıcının renkli ve çeşitli yüzeylere beyaz renk veya parlak baskı yapma özelliği bulunuyor. ES9541 5 renkli yazıcılar, yüksek baskı kalitesi, medya esnekliği, rekabetçi fiyatı gibi özellikleri ile ilgi çekiyor.


Renk profesyonelleri için geliştirilmiş, C931 A3 renkli yazıcı, OKI'nin "Multi level ProQ" ve isteğe bağlı olarak  bir EFI Fiery® XF sunucu teknolojileri ile yüksek kalitede  renkler, ince detaylar ve yüksek canlılık, gerçeklik  hissi veren baskı sonuçları sağlıyor.

MC760 ve MC780 çok fonksiyonlu yazıcılar (MFP) ise  dokümanlarla ilişkili işlerin tümünü, kurumun doküman akışı ile sorunsuz bir şekilde bütünleştiren, kullanıcı arayüz özelleştirmesi sağlayan açık bir platform ile birlikte çalışıyor.

Yüksek miktarlarda baskı alınmasına olanak sağlayan MC760, MC780'de belgelerin otomatik olarak harmanlanması ve zımbalanması için dahili sonlandırıcı bulunuyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 


Bu konuda okuyacaklarınız
1
2
Farklı yüzeylere baskı yapabiliyor!
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir